Dainuojantys ir šokantys sejorai šventėje „MES VĖL KARTU!”

NIJOLĖ  ANSKAITIENĖ , Vievio TAU dekanė, choristė

Dainuojantys ir šokantys sejorai šventėje „MES VĖL KARTU!” 

2019 – 06 – 10

Šeštadienį, birželio 8 d., Vilniaus mokytojų namų kiemelyje įvyko kasmetinė, jau XXII Lietuvos senjorų dainų ir šokių šventė, skirta Lietuvos muzikos patriarcho Juozo Naujalio 150-osioms gimimo metinėms „MES VĖL KARTU“. Renginyje dalyvavo per 900 dainuojančių senjorų, ratelius suko per 200 šokėjų.

Po generalinės repeticijos šventės dalyvių kolektyvai dalyvavo eisenoje link Jono Basanavičiaus paminklo, kur iškilmingai nuskambėjo giedamas Lietuvos himnas.

15 val. surengtas šokių ansamblių koncertas. Pasirodė 11 kolektyvų.

17 val. prasidėjo Dainų šventės vakaras, kurį vedė etnologė Gražina Kadžytė, meno vadovas ir dirigentas Gintaras Skapas.

Dalyvius pasveikino LR Seimo narė Ona Valiukevičiūtė. Taip pat buvo perskaityti premjero Sauliaus Skvernelio ir parlamentaro Ramūno Karbauskio sveikinimai.

Koncertą Lietuvos himno giesme pradėjo 47 chorai ir jiems pritariantys žiūrovai, kurių buvo pilnas kiemelis.Tvyrantis karštis ir plieskianti saulė nesugadino šventinės nuotaikos, tad dainininkai atliko 12 vokalinių kūrinių.

Dainuoja Vievio senjorai

Iš mūsų miesto į renginį „Mes vėl kartu!” nuvyko du kolektyvai. Tai Vievio trečiojo amžiaus universiteto (Vievio TAU, vadovas Modestas Jankūnas) ir vietos neįgaliųjų draugijos „Ievaro“ (Drąsa Ramanauskienė) chorai.

Tądien nuostabiais balsais žavėjo solistė Aušra Liutkutė ir išskirtinio balso, artistiškumo ir jautrumo visų mylima, begalines publikos simpatijas pelniusi mūsų lakštingala Judita Leitaitė. Jos atliktos dainos „Argi mes kalti“ ir „Pirkite mano žibuokles“ sukėlė sielos virpulį ir išspaudė ašarą ne vienam žiūrovui…

Po šventės visi meno kolektyvų vadovai buvo apdovanoti padėkos raštais.

Vievio TAU ir „Ievaro“ choristai taip pat dėkoja saviškiams M. Jankūnui, D. Ramanauskiene bei šventės organizatoriams.

Iki kitų susitikimų!

Related posts