KELIONĖS/PAMĄSTYMAI: POMĖGIS – KELIONĖS # 2020 – 02 – 10

   KELIONĖS/PAMĄSTYMAI

POMĖGIS- KELIONĖS

ROMUALDAS ČERNECKIS, www.dirst.lt

2020  – 02 – 10

Turistinės ar poilsinės kelionės mano pomėgis. Pastebėjau, kad sūnui Tomui šis tėvo hobis irgi patiko. Tad abudu iš anksto, paderinę reikalus su jo mama, bandėme planuoti išvykas.

Kadangi esu žmogus iš KITOS SKURSTANČIOS LIETUVOS, tai teko skaičiuoti bei labai taupyti pinigus numatytiems tikslams pasiekti. Juk besiruošiant numatytoms konkrečioms kelionėms finansiškai bent truputį reikėjo ir sūnui padėti.

Žinoma, pagal savo išteklių (kišenių) galimybes rinkomės kiek tik įmanoma pigesnes, tačiau pakankamai turiningas išvykas. Todėl ieškojome ir radome tokius mūsų poreikius tenkinančias negobšias turistines agentūras, pavyzdžiui, UAB 700.lt arba Kodelgine.lt.

Kiek teko turėti reikalų, pasalaugas šios bei kai kurios kitos pasirinktos bendrovės teikė sąžiningai, tad nusiskundimų neturėjome. Ir po pažintinių ar poilsinių kelionių kad ir į Austriją, Baltarusiją, Latviją, Lenkiją, Slovakiją, Švediją, Turkiją mums liko puikūs ilgam įsiminę įspūdžiai.

Aš gi ir dabar neužmirštu nuostabias kelionių akimirkas Egipte, Lichtenšteine, Prancūzijoje, Šveicarijoje, Vokietijoje…

Be abejo, būties rutinoje visa tai ir nūnai nuteikia maloniai. Tik labai pabosdavo kelionės autobusu kertant Lenkiją. Mat, tekdavo labai ilgai važiuoti. Tuo tarpu skrydžiai – ne mūsų abiejų kišenėms. Todėl žvalgomės ir, ko gero, išbandysime kai kurių turistinių organizacijų pasiūlymus tuo aspektu.

Kelionėse, ypač žiemą, patiko vandens teikiami malonumai. Įsitikinome, jog toms pramogoms neabejingų buvo nemažai, kadangi nuvykus į įvairius vandens pramogų parkus radome daug įvairaus amžiaus žmonių, kurie maudėsi, lepinose šilto vandens baseinuose, kaitinosi pirtyse ar pramogavo kitaip. Man ypač patiko iš aukščiau kabančio kubilo ant savęs užsipilti šalto vandens, o Tomastuomet šmaikšavo bei juokėsi…

Mano daug visko mačiusi gyvenimo patirtis liudija, jog ypatingai norint bei labai taupant ir neturtingi žmonės gali pakeliauti.

Related posts