BŪTIS / IŠMINTIS: JERONIMO LAUCIAUS PUSLAPIS <5/49> APIE GELBSTINTĮ DUGNĄ # 2021 – 01 – 13

BŪTIS / IŠMINTIS

JERONIMO LAUCIAUS 

5 / 49

APIE GELBSTINTĮ DUGNĄ

JERONIMAS LAUCIUS, visada Jums linkintis FORTŪNIŠKOS gyvenimo meilės ir sėkmės rašytojas pozityvistas, lektorius, leidyklos „Trys žvaigždutės“ (www.tryszvaigzdutes.lt) vadovas 

2021 – 01 -13

STOK ANT DUGNO ARBA BANDYK! PRISIJUNK! ATRASK!

Kartą žmogus plaukdamas valtimi neatsargiai persisvėrė per jos kraštą, ir valtis viduryje upės apsivertė. Kadangi jis nemokėjo plaukti ir nežinojo šio Fortūnos recepto, tai iš karto ėmė skęsti. Teliko šauktis pagalbos.

Visa laimė, kad sėdintis su meškere ant kranto žvejys išgirdo šauksmą ir pamatė, kaip tas nelaimėlis, tris kartus paniręs, jau ruošėsi atsisveikinti su šiuo pasauliu. Negalėdamas kitaip padėti, žvejys iš visų jėgų sušuko:

– Stok ant dugno! Stok ant dugno!

Skęstantysis, netekęs jokios vilties, paklausė patarimo, pabandė stotis. Kai atsimerkė pamatė, kad vandens jam tebuvo vos iki bambos.

Upė buvo negili, bet pakankama, kad nepabandžius stotis, galėtum paskęsti. Žmogus būtų ir paskendęs…

Jei viskas nesiseka, jei pasiekei visų nesėkmių dugną, kai atrodo, kad jau blogiau negali būti, bet yra, nuramink save tuo, kad ir visų nesėkmių dugnas – nėra bedugnė.

Bandyk stotis ant visų dugnų, kurių gyvenimas (kaip ir VAISTAŽODŽIŲ TERAPIJOJE randamos energijos) mums nuolat siūlo.

BANDYK! PRISIJUNK! ATRASK!

##

Sausio 19 d. 15 val. nuotoliniu būdu įvyks  Lietuvos „Žinijos“ draugijos Pozityvistų klubo steigėjo ir lektoriaus  Jeronimo Lauciaus energetinis seminaras tema VAISTAŽODŽIŲ TERAPIJA – SVEIKATINGUMO ENERGETIKA.

Kalbėsimės apie tai, kaip atrasti sau naujų gyvenimo energijos šaltinių, naujų kūrybinių, sveikatingumo galių (pagal knygas „Vaistažodžiai“, „Gyvenimo vaistažodžiai“).

Autorius ne tik skaitys savo vaistažodinius kūrinėlius, bet ir atskleis, kur juose slypi tie energetiniai impulsai, kurių pagalba žmogus gali generuoti savo vidines energetines galias, kad jis taptų sveikesnis, stipresnis, kūrybiškesnis ir laimingesnis.

PRISIJUNGTI: Join Zoom Meeting

https://us02web.zoom.us/j/88919023608…

PLAČIAU: www.tryszvaigzdutes.lt. Turintiems klausimų: tel. 8 687 75147. Norintiems dalyvauti. parašyti: el. p. JeronimasL@gmail.com

Related posts