BŪTIS: VILNIAUS APSKRITIES / ELEKTRĖNŲ KRAŠTO AKTUALIJOS # WWW.DIRST.LT PUSLAPIS <81/234> APIE EISMO SĄLYGAS LIETUVOJE, VILNIAUS KRAŠTE # 2021 – 02 – 09 

BŪTIS: VILNIAUS APSKRITIES / ELEKTRĖNŲ KRAŠTO AKTUALIJOS 

81/234

APIE EISMO SĄLYGAS LIETUVOJE,

VILNIAUS KRAŠTE

Informacijos šaltinis: eismoinfo.lt

Portale paskelbta: 2021 – 02 – 09

Aktuali šaltinio informacinė medžiaga: 

Kelių būklė ir eismo sąlygos 2021-02 – 09 06:00

Eismo sąlygas sunkina snygis, pustymas ir pūga! Būkite budrūs!

Didžiojoje šalies dalyje sudėtingos eismo sąlygos dėl besitęsiančio snygio, pustymo ir pūgos. Kiek geresnės eismo sąlygos tik šiauriniuose šalies rajonuose dėl vėliau prasidėjusio snygio. Pagrindinių kelių dangos su puraus ar prispausto sniego provėžomis, slidžios, vietomis padengtos puraus sniego sluoksniu iki 10 cm. Mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai padengti prispausto ar puraus sniego sluoksniu nuo 15 iki 20 cm, yra ir apledėjusių kelių ruožų. Vilkaviškio rajone yra neišvažiuojamų kelių. Apsnigtus ir slidžius kelių ruožus valo ir barsto AB „Kelių priežiūra“, tačiau vairuotojų prašome būti atidžius ir neskubėti bei pasirinkti esamai kelio dangos būklei tinkamą greitį ir jo neviršyti.

Oro temperatūra nuo 7 iki 11 laipsnių šalčio.

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis dieną beveik visoje šalyje snigs, daug kur pustys, pirmoje dienos pusėje vietomis kils pūga. Pūs apysmarkis šiaurės rytų vėjas. Aukščiausia oro temperatūra nuo 7 iki 12 laipsnių šalčio. 

Related posts