BŪTIS: VILNIAUS APSKRITIES / ELEKTRĖNŲ KRAŠTO AKTUALIJOS  # WWW.DIRST.LT P. <116/269> APIE EISMO SĄLYGAS LIETUVOJE, VILNIAUS KRAŠTE # 2021 – 02 – 23

BŪTIS: VILNIAUS APSKRITIES / ELEKTRĖNŲ KRAŠTO AKTUALIJOS 

116/269

APIE EISMO SĄLYGAS LIETUVOJE,

VILNIAUS KRAŠTE

Informacijos šaltinis: eismoinfo.lt

Portale paskelbta: 2021 – 02 -23

Aktuali šaltinio informacinė medžiaga: 

 Kelių būklė ir eismo sąlygos 2021 – 02 – 23  09:00

Eismo sąlygas sunkina rūkas! Būkite atidūs! Šalyje pagrindinių kelių dangos šlapios arba drėgnos. Sudėtingesnės eismo sąlygos yra tik Raseinių ir Vilkaviškio rajone, kur pagrindiniuose keliuose dėl plikledžio vietomis yra slidžių kelių ruožų. Didesnio eismo intensyvumo krašto ir rajoninių kelių dangos drėgnos arba šlapios, vietomis su pažliugusio sniego provėžomis. Mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai visoje šalyje išlieka slidūs, provėžoti, su prispausto ar pažliugusio sniego sluoksniu, yra ir apledėjusių kelių ruožų. Slidžius kelių ruožus valo ir barsto AB „Kelių priežiūra“, tačiau vairuotojų prašome būti atidžius ir neskubėti bei pasirinkti esamai kelio dangos būklei tinkamą greitį ir jo neviršyti.

Didžiojoje šalies dalyje eismo sąlygas sunkina rūkas, vietomis, daugiausia Kelmės, Šilalės ir Kaišiadorių rajonuose matomumas sumažėjęs iki 50 m. Visoje šalyje be kritulių. Oro temperatūra nuo 3 laipsnių šalčio iki 2 laipsnių šilumos.

Related posts