I. KELIAI # WWW.DIRST.LT P. <1065 / 1216> SITUACIJA I # 2022 – 01 – 27

I. KELIAI

1065 / 1216

SITUACIJA I

Informacijos šaltinis: eismoinfo.lt

Portale paskelbta: 2021 – 01 – 27

Aktuali šaltinio informacinė medžiaga: 

      I. Kelių būklė ir eismo sąlygos (KBES)

2022-01-27  06:00 

Keliuose yra slidžių ruožų! Būkite budrūs!

Didžiojoje šalies dalyje pagrindinių kelių dangos daugiausia šlapios, Kupiškio, Rokiškio, Ukmergės, Širvintų, Molėtų ir Varėnos rajonuose dėl buvusio snygio bei šlapdribos kelių dangos vietomis su pažliugusio sniego sluoksniu. AB „Kelių priežiūra“ slidžius kelių ruožus valo ir barsto, tačiau vairuotojų prašome būti atidžius, neskubėti ir laikytis saugaus atstumo kelyje. Mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai daug kur padengti plonu šlapio ar prispausto sniego sluoksniu, vietomis provėžoti, susidaręs plikledis.

Pietų, šiaurės rytų, rytų Lietuvoje silpnas lietus, kitur šalyje be kritulių. Oro temperatūra nuo 0 iki 4 laipsnių šilumos.

Dieną eismo sąlygas sunkins šlapdriba! Būkite atidūs!

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, dieną krituliai, vyraus lietus, šlapdriba. Kai kur rūkas, plikledis. Vėjas pietvakarių, 8–13 m/s, vakariniuose rajonuose vietomis gūsiai 15–20 m/s. Aukščiausia oro temperatūra nuo 0 iki 4 laipsnių šilumos.

(Papildymas)

II. KBES

2022-01-27  9:00

Keliuose yra slidžių ruožų! Būkite budrūs!

Didžiojoje šalies dalyje pagrindinių kelių dangos daugiausia šlapios, tik Kupiškio, Rokiškio, Zarasų ir Molėtų rajonuose dėl buvusio snygio bei šlapdribos pažliugusio ar prispausto sniego vietomis yra ne tik rajoniniuose, bet ir krašto keliuose. AB „Kelių priežiūra“ slidžius kelių ruožus valo ir barsto, tačiau vairuotojų prašome būti atidžius, neskubėti ir laikytis saugaus atstumo kelyje. Mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai daug kur padengti plonu šlapio ar prispausto sniego sluoksniu, vietomis provėžoti bei apledėję.

Vakarų, pietvakarių Lietuvoje silpnas lietus, pietuose bei Vilniaus apskrityje dulksna, silpnas snygis, vietomis pereinantis į šlapdribą, kitur šalyje be kritulių. Oro temperatūra nuo 0 iki 4 laipsnių šilumos.

III. KBES

2022-01-27  13:00

Rajoniniuose keliuose yra slidžių ruožų! Būkite budrūs!

Šalyje pagrindinių kelių dangos daugiausia šlapios, tik rytiniuose rajonuose pažliugusio ar prispausto sniego vietomis yra ne tik rajoniniuose, bet ir mažesnio eismo intensyvumo krašto keliuose. AB „Kelių priežiūra“ slidžius kelių ruožus valo ir barsto, tačiau vairuotojų prašome būti atidžius, neskubėti ir laikytis saugaus atstumo kelyje. Mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai daug kur padengti plonu šlapio ar prispausto sniego sluoksniu, vietomis provėžoti bei apledėję.

Visoje Lietuvoje krituliai, lietus arba dulksna. Oro temperatūra nuo 1 iki 4 laipsnių šilumos.

IV. KBES

2022-01-27  16:00

Rajoniniuose keliuose yra slidžių ruožų! Būkite budrūs!

Šalyje pagrindinių kelių dangos daugiausia šlapios. Šiaurės rytų, rytų Lietuvoje dėl buvusio ir besitęsiančio snygio, šlapdribos, vietomis pažliugusio ar prispausto sniego yra ne tik rajoniniuose, bet ir mažesnio eismo intensyvumo krašto keliuose. AB „Kelių priežiūra“ slidžius kelių ruožus barsto, tačiau vairuotojų prašome būti atidžius, neskubėti ir laikytis saugaus atstumo kelyje.

Mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai išlieka daug kur provėžoti, slidūs, vietomis padengti šlapio ar prispausto sniego sluoksniu.

Visoje šalyje krituliai, daugiausia lietus arba dulksna, tik rytų ir pietryčių Lietuvoje krituliai mišrūs, dulksna, lietus, snygis, vietomis šlapdriba. Oro temperatūra nuo 0 iki 4 laipsnių šilumos.

Naktį eismo sąlygas sunkins gūsingas vėjas, plikledis, rūkas, šlapdriba! Vairuokite atsargiai!

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, naktį krituliai, vyraus lietus, šlapdriba. Kai kur plikledis, rūkas, šerkšnas. Vėjas pietvakarių, vakarų, vakariniuose rajonuose pereinantis į šiaurės vakarų, 9–14 m/s, vakarinėje šalies pusėje gūsiai 15–20 m/s, pajūryje iki 23 m/s. Žemiausia temperatūra nuo 1 laipsnio šalčio iki 3 laipsnių šilumos.

Related posts