I. SENJORŲ DIENOS # ROMUALDO ČERNECKIO P. <537 / 648> DIRST: ELEKTRĖNŲ BENDRIJOJE „BOČIAI“ # 2022 – 02 – 03

I. SENJORŲ DIENOS

ROMUALDO ČERNECKIO

537 / 648

DIRST: ELEKTRĖNŲ BENDRIJOJE „BOČIAI“

 

ROMUALDAS ČERNECKIS, WWW.DIRST.LT

2022 – 02 – 03

Elektrėnų bendrijos „Bočiai“ naujametiniame susirinkime

Sausio 29 dieną, šeštadienį, įvyko Lietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai“ Elektrėnų bendrijos naujametinis visuotinis susirinkimas.

Pakalbinta šios pagyvenusių žmonių organizacijos pirmininkė Birutė Kizienė papasakojo, jog minimas renginys vyko, vykdant projektą „Tautinių tradicijų ir istorinės atminties puoselėjimas“, kurį remia Elektrėnų savivaldybės administracija. Anot jos, susitikime dalyvavo LR Seimo narės Silvos Lengvinienės padėjėjas Edvardas Baleišis, per 20 bendrijos narių.

Alekso Garbanovo nuotr.

B. Kizienė akcentavo, jog tai buvo naujametinis susiėjimas, kadangi anksčiau susirinkti nebuvo galimybių, kuriame ji apžvelgė 2021 metais nuveiktus darbus, be to, jubiliejinio gimtadienio proga pasveikino bendrijos narę Stanislavą Šarakojytę.

Savo apžvalgoje ji paminėjo, jog organizacijos nariams praėjusiais metais buvo organizuotos išvykos į Vilnių, Trakus, Ukmergę bei Jonavą, kad Elektrėnuose buvo surengtas susitikimas „Būk su manimi!“, kuriame koncertavo Vilniaus Naujininkų ir Šeškinės, Kaišiadorių, Jonavos, Elektrėnų „Dubijos“ „Bočių“ bendrijų meno kolektyvai, taip pat organizuotos 3 paskaitos eismo ir asmens saugumo bei medicinos klausimais.

Vadovė pasakė, jog tądien S. Šarakojytės jubiliejinį gimtadienį pagyvenusieji atšventė turiningai, linksmai ir nuoširdžiai.

Related posts