I. PAMĄSTYMAI # ROMUALDO ČERNECKIO P. <940> DIRST: SĄMONINGUMAS III # 2022 – 03 – 26

I. PAMĄSTYMAI

ROMUALDO ČERNECKIO

940

DIRST: SĄMONINGUMAS III

2022 – 03 – 26

ŠALTINIS: 2022 METŲ

KALENDORIUS

SĄMONINGUMAS: KAS TAI IR KOKIA JO REIKŠMĖ GYVENIME (III)

Sąmoningumas gerina seksualinį gyvenimą. Tai yra todėl, kad sąmoningumas pasireiškia per susitelkimą tik į dabarties momentą. Sąmoningumo meditacijos praktikavimas, kai žmonės mokomi susikoncentruoti į dabarties momentą, gali sustiprinti moterų seksualinius pojūčius ir padidinti kai kurių vyrų ištvermę.

Sąmoningumas padaro protingesniais ir lengvina sprendimų priėmimą. Tyrimais įrodyta, kad žmonės, ilgai praktikuojantys meditaciją, turi daugiau smegenų vagų ir vingių savo smegenų žievėje nei žmonės, kurie to nepraktikuoja. Didesnis smegenų vagų ir vingių kiekis padeda apdoroti informaciją greičiau nei kitiems ir išvengti pernelyg didelio dėmesio praeities įvykiams, kurie gali daryti įtaką mūsų sprendimams ir trikdyti sklandų mąstymo procesą.

Sąmoningumas stiprina empatiją ir geranoriškumą kitiems. Net trumpa meditacija gali padaryti žmones 50 proc. gailestingesnius. Tyrimais įrodyta, kad atjautos meditacija praktikuojančių žmonių (tokią meditaciją praktikuoja daugelis Tibeto lyderių) smegenys suaktyvėjusios tose srityse, kurios susijusios su empatija.

(Balandį bus daugiau)

Related posts