I. VILNIAUS APSKRITIES/ELEKTRĖNŲ KRAŠTO AKTUALIJOS # WWW.DIRST.LT P. <1880> DIRST: NAUJAS AUTOBUSŲ MARŠRUTAS 210 # 2022-07-13

I. VILNIAUS APSKRITIES/ELEKTRĖNŲ KRAŠTO AKTUALIJOS 

1880

DIRST: NAUJAS AUTOBUSŲ MARŠRUTAS 210

2022-06-13

Informacijos šaltinis: 

Aktuali šaltinio informacinė medžiaga: 

Naujas autobusų maršrutas 210 Elektrėnai – Sabališkių kapinės – SB „Klevas“ – Elektrėnai

2022-07-12

Atsižvelgiant į keleivių, norinčių nuvykti į Sabališkių kapines pageidavimus bei SB „Klevas“ narių prašymus, nuo 2022 m. liepos 18 d. (pirmadienio) pradeda kursuoti autobusas maršrutu 210 ELEKTRĖNAI – SABALIŠKIŲ KAPINĖS – SB „KLEVAS“ – ELEKTRĖNAI.

##

Reisų laikai:

 

– 8:00 val. išvykimas iš Elektrėnų c., 8:50 val. atvykimas į Elektrėnų c.

(tarpiniai sustojimai – 8:18 val. Sabališkių kapinės, 8:41 val. SB „Klevas“)

pirmadieniais, trečiadieniais, penktadieniais;

– 9:00 val. išvykimas iš Elektrėnų c., 9:50 val. atvykimas į Elektrėnų c.

(tarpiniai sustojimai – 9:18 val. Sabališkių kapinės, 9:41 val. SB „Klevas“)

pirmadieniais, trečiadieniais, penktadieniais;

– 18:00 val. išvykimas iš Elektrėnų c., 18:50 val. atvykimas į Elektrėnų c.

(tarpiniai sustojimai – 18:09 val. SB „Klevas“, 18:32 val. Sabališkių kapinės,)

pirmadieniais, trečiadieniais, penktadieniais.

Naujasis maršrutas yra orientuotas į Elektrėnų senojo rajono gyventojus ir jų susisiekimo su kitomis miesto dalimis poreikius. Maršrutas priderintas prie SB „Klevas“ narių poreikių, jiems sudaroma galimybė viešuoju transportu rytiniais reisais nuvykti į sodus, o vakariniu reisu parvykti į Elektrėnus. Autobusas kursuos kas antrą darbo dieną, t. y. pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais. Jeigu bus poreikis, reisų skaičius ir laikai bus derinami. Maršrutas taip pat tenkina ir keleivių, vykstančių į Sabališkių kapines lūkesčius, kadangi kursuos panašiu laiku ir dažnumu kaip dabartinis maršrutas, kuris užsuka į kapines vykdamas į Reabilitacijos ligoninę. Keleivių patogumui Sabališkių kapinėse numatyti du sustojimai – apačioje prie senųjų ir viršuje prie naujųjų kapinių. Šis maršrutas bus patogus daugumai keleivių, kadangi autobusas kursuos pro visas senajame rajone esančias stoteles. Maršrutu autobusai važiuos tik šiltuoju metų laiku, t.y. nuo balandžio 1 d. iki lapkričio 10 d. Atsižvelgiant į faktinius keleivių srautus ir vertinant gaunamus prašymus, vėlesniu laikotarpiu bus galima koreguoti maršruto reisų skaičių, išvykimo laikus ar sustojimo vietas.

Parengta pagal UAB ,,Elektrėnų autobusų parkas“ pateiktą informaciją.

Related posts