I.: IŠMINTIS / KŪRYBA # JERONIMO LAUCIAUS P.<149> FORTŪNOS ENERGETINIS RECEPTAS „PRIMENA PAMIRŠDAMAS“ (2022 M. RUGSĖJO 26-SPALIO 02 D.) # 2022-09-25

I.: IŠMINTIS / KŪRYBA

JERONIMO LAUCIAUS 

 149

JERONIMAS LAUCIUS, FORTŪNIŠKOS gyvenimo meilės ir sėkmės jums linkintis  Lietuvos „Žinijos“ draugijos POZITYVISTŲ klubo steigėjas, rašytojas, individualių energetinių seminarų lektorius 

2022-09-25

FORTŪNOS ENERGETINIS RECEPTAS „PRIMENA PAMIRŠDAMAS“

(2022 M. RUGSĖJO 26-SPALIO 02 D.)

– Argi tai Gyvenimas? – klausia nežinia ko žmogus, o Fortūna tą klausimą priima sau ir ieško atsakymo. Fortūna fortūnišką gyvenimą susikūrė pati, todėl ir jos atsakymas tėra palinkėjimas, kad pats žmogus atrastų, kuo skiriasi Gyvenimas nuo Negyvenimo.

Visus atradimus padaro tik ieškantys.

##

Nuo tos dienos, kai gimė viltis, kad po Negyvenimo galbūt galės pradėti gyventi Gyvenimą, jis susitaikė su savo Negyvenimu.

Jo jau nebeskaudino tai, kad visi su juo kalba apie savo Negyvenimus, kad niekam nerūpi jo paties Negyvenimas.

Jis ne tik nustojo gailėtis, kad veltui eina Negyvenimo laikas, bet ir džiaugėsi tuo, kad su kiekviena praleista diena jis artėja prie Gyvenimo pradžios.

Ilgai jos nesulaukęs, bandė suskaičiuoti, kiek reikia nugyventi Negyvenimų, kad ta suma būtų ekvivalentiška bent vienai Gyvenimo dienai.

Pasimetęs tarp Negyvenimo aritmetikos, jis pamiršo, kuo skiriasi Gyvenimas nuo Negyvenimo.

Jis pamiršo, bet mums tuo ir primena.

P.S. Su Fortūnos pagalba galime susitikti mūsų leidyklos svetainėje www.tryszvaigzdutes.lt, galime išleisti Jūsų knygą. Tel. 8687 75147.

O aš rugsėjo 24 d. susitikau su Anykščių rajono Viešintos bendruomenės nariais. Prasidėjo rudens seminarų sezonas. Iki susitikimų.  

## 

Related posts