I. LIETUVOJE
ROMUALDO ČERNECKIO
(RED.P.)
6880
D.: TAI AKTUALU!
Informacijos šaltinis: interneto erdvė
Portale paskelbta: 2023-03-23
Svarbi šaltinių informacinė medžiaga:
!!!
Apie politiką (rinkimus) 2023
2023 m. kovo 19 d. savivaldybių tarybų ir merų rinkimai (II turas)
Pastaba. Pateikiami duomenys yra išankstiniai.
Puslapis atnaujintas 2023-03-21 17:45
Merai
Rūšiuoti pagal: kandidatą, savivaldybės numerį, partiją
##
Savivaldybė | Kandidatas | Iškėlė |
1. Akmenės rajono | Vitalijus MITROFANOVAS | Lietuvos socialdemokratų partija |
2. Alytaus miesto | Nerijus CESIULIS | Lietuvos socialdemokratų partija |
3. Alytaus rajono | Rasa VITKAUSKIENĖ | Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“ |
4. Anykščių rajono | Kęstutis TUBIS | Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga |
5. Birštono | Nijolė DIRGINČIENĖ | Lietuvos socialdemokratų partija |
6. Biržų rajono | Kęstutis KNIZIKEVIČIUS | Lietuvos socialdemokratų partija |
7. Druskininkų | Ričardas MALINAUSKAS | Politinis komitetas „Už Druskininkus“ |
8. Elektrėnų | Gediminas RATKEVIČIUS | Liberalų sąjūdis |
9. Ignalinos rajono | Laimutis RAGAIŠIS | Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga |
10. Jonavos rajono | Mindaugas SINKEVIČIUS | Lietuvos socialdemokratų partija |
11. Joniškio rajono | Vitalijus GAILIUS | Liberalų sąjūdis |
12. Jurbarko rajono | Skirmantas MOCKEVIČIUS | Išsikėlė pats |
13. Kaišiadorių rajono | Šarūnas ČĖSNA | Liberalų sąjūdis |
14. Kalvarijos | Nerijus ŠIDLAUSKAS | Politinis komitetas „Siekime kartu“ |
15. Kauno miesto | Visvaldas MATIJOŠAITIS | Vieningas Kaunas |
16. Kauno rajono | Valerijus MAKŪNAS | Lietuvos socialdemokratų partija |
17. Kazlų Rūdos | Mantas VARAŠKA | Politinis komitetas „Jaunoji Kazlų Rūda“ |
18. Kelmės rajono | Ildefonsas PETKEVIČIUS | Partija „Laisvė ir teisingumas“ |
19. Kėdainių rajono | Valentinas TAMULIS | Lietuvos socialdemokratų partija |
20. Klaipėdos miesto | Arvydas VAITKUS | Politinis komitetas Ištikimi Klaipėdai |
21. Klaipėdos rajono | Bronius MARKAUSKAS | Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga |
22. Kretingos rajono | Antanas KALNIUS | Politinis komitetas Kretingos kraštas |
23. Kupiškio rajono | Dainius BARDAUSKAS | Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai |
24. Lazdijų rajono | Ausma MIŠKINIENĖ | Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“ |
25. Marijampolės | Povilas ISODA | Lietuvos socialdemokratų partija |
26. Mažeikių rajono | Rūta MATULAITIENĖ | Lietuvos socialdemokratų partija |
27. Molėtų rajono | Saulius JAUNEIKA | Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai |
28. Neringos | Darius JASAITIS | Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“ |
29. Pagėgių | Vaidas BENDARAVIČIUS | Liberalų sąjūdis |
30. Pakruojo rajono | Saulius MARGIS | Lietuvos socialdemokratų partija |
31. Palangos miesto | Šarūnas VAITKUS | Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai |
32. Panevėžio miesto | Rytis Mykolas RAČKAUSKAS | Politinis komitetas „Atsinaujinančiam Panevėžiui“ |
33. Panevėžio rajono | Antanas POCIUS | Lietuvos socialdemokratų partija |
34. Pasvalio rajono | Gintautas GEGUŽINSKAS | Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai |
35. Plungės rajono | Audrius KLIŠONIS | Liberalų sąjūdis |
36. Prienų rajono | Alvydas VAICEKAUSKAS | Lietuvos socialdemokratų partija |
37. Radviliškio rajono | Kazimieras RAČKAUSKIS | Lietuvos socialdemokratų partija |
38. Raseinių rajono | Arvydas NEKROŠIUS | Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga |
39. Rietavo | Antanas ČERNECKIS | Liberalų sąjūdis |
40. Rokiškio rajono | Ramūnas GODELIAUSKAS | Lietuvos socialdemokratų partija |
41. Skuodo rajono | Stasys GUTAUTAS | Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga |
42. Šakių rajono | Raimondas JANUŠEVIČIUS | Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga |
43. Šalčininkų rajono | Zdzislav PALEVIČ | Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga |
44. Šiaulių miesto | Artūras VISOCKAS | Politinis komitetas Nepartinis sąrašas „Dirbame miestui“ |
45. Šiaulių rajono | Česlovas GREIČIUS | Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga |
46. Šilalės rajono | Tadas BARTKUS | Politinis komitetas „Vardan Šilalės krašto“ |
47. Šilutės rajono | Vytautas LAURINAITIS | Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“ |
48. Širvintų rajono | Živilė PINSKUVIENĖ | Lietuvos regionų partija |
49. Švenčionių rajono | Rimantas KLIPČIUS | Partija „Laisvė ir teisingumas“ |
50. Tauragės rajono | Dovydas KAMINSKAS | Liberalų sąjūdis |
51. Telšių rajono | Tomas KATKUS | Lietuvos socialdemokratų partija |
52. Trakų rajono | Andrius ŠATEVIČIUS | Liberalų sąjūdis |
53. Ukmergės rajono | Darius VARNAS | Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“ |
54. Utenos rajono | Marijus KAUKĖNAS | Politinis komitetas „Kartu už Utenos kraštą“ |
55. Varėnos rajono | Algis KAŠĖTA | Politinis komitetas „Drauge su Jumis“ |
56. Vilkaviškio rajono | Algirdas NEIBERKA | Lietuvos socialdemokratų partija |
57. Vilniaus miesto | Valdas BENKUNSKAS | Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai |
58. Vilniaus rajono | Robert DUCHNEVIČ | Lietuvos socialdemokratų partija |
59. Visagino | Erlandas GALAGUZ | Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga |
60. Zarasų rajono | Nijolė GUOBIENĖ | Liberalų sąjūdis |
# #
Pirmųjų savivaldybės tarybų posėdžių datos
# #
Nr. | Savivaldybės pavadinimas | Diena | Valanda |
1 | Akmenės rajono | balandžio 21 d. | 15 val. |
2 | Alytaus miesto | balandžio 25 d. | 14 val. |
3 | Alytaus rajono | balandžio 25 d. | 14 val. |
4 | Anykščių rajono | balandžio 20 d. | 10 val. |
5 | Birštono | balandžio 18 d. | 14 val. |
6 | Biržų rajono | balandžio 20 d. | 13 val. |
7 | Druskininkų | balandžio 21 d. | 14 val. |
8 | Elektrėnų | balandžio 20 d. | 10 val. |
9 | Ignalinos rajono | balandžio 19 d. | 10 val. |
10 | Jonavos rajono | balandžio 17 d. | 11 val. |
11 | Joniškio rajono | balandžio 17 d. | 13 val. |
12 | Jurbarko rajono | balandžio 18 d. | 10 val. |
13 | Kaišiadorių rajono | balandžio 20 d. | 10 val. |
14 | Kalvarijos | balandžio 12 d. | 10 val. |
15 | Kauno miesto | balandžio 18 d. | 9 val. |
16 | Kauno rajono | balandžio 20 d. | 10 val. |
17 | Kazlų Rūdos | balandžio 12 d. | 13 val. |
18 | Kelmės rajono | balandžio 20 d. | 9 val. |
19 | Kėdainių rajono | balandžio 21 d. | 9 val. |
20 | Klaipėdos miesto | balandžio 20 d. | 10 val. |
21 | Klaipėdos rajono | balandžio 17 d. | 10 val. |
22 | Kretingos rajono | balandžio 13 d. | 11 val. |
23 | Kupiškio rajono | balandžio 20 d. | 9 val. |
24 | Lazdijų rajono | balandžio 18 d. | 13 val. |
25 | Marijampolės | balandžio 24 d. | 13 val. |
26 | Mažeikių rajono | balandžio 17 d. | 10 val. |
27 | Molėtų rajono | balandžio 24 d. | 10 val. |
28 | Neringos | balandžio 28 d. | 11 val. |
29 | Pagėgių | balandžio 20 d. | 14 val. |
30 | Pakruojo rajono | balandžio 19 d. | 11 val. |
31 | Palangos miesto | balandžio 20 d. | 10 val. |
32 | Panevėžio miesto | balandžio 27 d. | 9 val. |
33 | Panevėžio rajono | balandžio 25 d. | 10 val. |
34 | Pasvalio rajono | balandžio 19 d. | 10 val. |
35 | Plungės rajono | balandžio 11 d. | 13 val. |
36 | Prienų rajono | balandžio 20 d. | 14 val. |
37 | Radviliškio rajono | balandžio 26 d. | 13 val. |
38 | Raseinių rajono | balandžio 20 d. | 10 val. |
39 | Rietavo | balandžio 13 d. | 9 val. |
40 | Rokiškio rajono | balandžio 14 d. | 10 val. |
41 | Skuodo rajono | balandžio 18 d. | 13 val. |
42 | Šakių rajono | balandžio 26 d. | 11 val. |
43 | Šalčininkų rajono | balandžio 12 d. | 10 val. |
44 | Šiaulių miesto | balandžio 11 d. | 13 val. |
45 | Šiaulių rajono | balandžio 18 d. | 10 val. |
46 | Šilalės rajono | balandžio 27 d. | 10 val. |
47 | Šilutės rajono | balandžio 27 d. | 14 val. |
48 | Širvintų rajono | balandžio 18 d. | 11 val. |
49 | Švenčionių rajono | balandžio 21 d. | 10 val. |
50 | Tauragės rajono | balandžio 26 d. | 10 val. |
51 | Telšių rajono | balandžio 19 d. | 13 val. |
52 | Trakų rajono | balandžio 14 d. | 9 val. |
53 | Ukmergės rajono | balandžio 18 d. | 10 val. |
54 | Utenos rajono | balandžio 14 d. | 9 val. |
55 | Varėnos rajono | balandžio 14 d. | 13 val. |
56 | Vilkaviškio rajono | balandžio 14 d. | 10 val. |
57 | Vilniaus miesto | balandžio 26 d. | 13 val. |
58 | Vilniaus rajono | balandžio 21 d. | 10 val. |
59 | Visagino | balandžio 18 d. | 10 val. |
60 | Zarasų rajono | balandžio 13 d. | 10 val. |
##