I. ELEKTRĖNŲ KRAŠTO AKTUALIJOS # APIE IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO GRUPES KRAŠTE # RED.P.<8554> 2023-09-17

I. ELEKTRĖNŲ KRAŠTO AKTUALIJOS

ROMUALDO ČERNECKIO

(RED.P.)

8554 

APIE IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO GRUPES KRAŠTE

Informacijos šaltinis:

Aktuali šaltinio informacinė medžiaga: 

Apie priėmimą į ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes

2023-09-13

Informuojame, kad baigėsi ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių formavimas ir vaikų priskyrimas į laisvas vietas.

Džiugu, kad į ikimokyklinio ugdymo grupes priimti visi norintys vyresni kaip 2 metų amžiaus Elektrėnų savivaldybės teritorijoje gyvenantys vaikai. Šiais mokslo metais ikimokyklinio ugdymo ir priešmokyklinio ugdymo grupes lanko 1047 vaikai.

Elektrėnų savivaldybės administracijos pastangomis, buvo suremontuota, aprūpinta ugdymo priemonėmis ir nuo 2023 m. rugsėjo 1 d. atidaryta nauja lopšelio grupė ,,Pastrėvio mažyliai“ Elektrėnų sav. Semeliškių gimnazijos Pastrėvio skyriuje.

Vaikus priima ir dvi nevalstybinės švietimo įstaigos Elektrėnuose: viešoji įstaiga ,,Impro vizija“ ir mažoji bendrija ,,Oriukas“, lopšelis darželis. Elektrėnų savivaldybė skiria kompensacijas į nevalstybines įstaigas vaikus vedantiems tėvams (globėjams), o įstaiga tokia pačia suma mažina mokestį.

Registruotis į Elektrėnų savivaldybės ikimokyklinio ugdymo grupes galima bet kuriuo metu, nurodant, nuo kurių mokslo metų pradžios pageidaujama pradėti lankyti įstaigą.

Švietimo, kultūros ir sporto skyrius 

Related posts