Juozo Stepankevičiaus atsiminimų knygos pristatyme

ROMUALDAS ČERNECKIS, www.dirst.lt

Stepankevičiaus atsiminimų knygos pristatyme

2019 – 09 – 05

Šiandien, rugsėjo 5 d. pasidžiaugėme pristatyta žymaus šalies kelininko Juozo Stepankevičiaus atsiminimų knyga „KELIAI, KELIAI – MANO SVAJONĖ IR MANO ILGESIO DAINA“.

Šventiniame renginyje dalyvavo 10 žmonių: Juozas Stepankevičius, Jeronimas Laucius, Jonas Paulauskas, Onutė Švenčionienė, Juozas Žvirblis, Algirdas Steponavičius, Marijonas Chadasevičius, Zigmantas Michnevičius, Vytautas Pranckevičius ir Romualdas Černeckis. Tai www.dirst.lt internetinio leidinio „SKVARBUS ŽVILGSNIS Į BŪTĮ“ kūrybinės grupės nariai ar bičiuliai bei J. Stepankevičiaus draugai – kelininkai veteranai iš Vilniaus,Kauno bei kitų šalies vietovių. 

Susitikime žodį tarė vilnietis šios knygos leidėjas Jaronimas Laucius, kalbėjo autorius. Jos pasirodymu būties šviesoje pasidžiaugė ir kiti priemonės dalyviai.

Tiesa, spausdinant pasikeitė ankstesnis portalo www.dirst.lt publikuotas leidinio pavadinimo variantas „VISI MŪSŲ KELIAI – KELIAS Į NEPRIKLAUSOMYBĘ“. Naujas, regis, subtilesnis. Juk Juozas visą savo gyvenimą paskyrė ne tik šeimai, bet ir kelių tiesimui bei Kelių muziejaus įkūrimui ir jo raidai.  

J. PAULAUSKO IR O. ŠVENČIONIENĖS nuotraukos:

Related posts