IŠMINTIS / KŪRYBA: FORTŪNOS ENERGETINIS RECEPTAS   GEGUŽĖS 11 – 17 D.  # 2020 – 05 – 11

  IŠMINTIS / KŪRYBA

FORTŪNOS ENERGETINIS RECEPTAS

  GEGUŽĖS 11 – 17 D. 

JERONIMAS LAUCIUS, rašytojas, lektorius, leidyklos „Trys žvaigždutės“ (www.tryszvaigzdutes.lt) vadovas – linkėdamas FORTŪNIŠKOS gyvenimo meilės ir sėkmės

Gegužės receptas

2020 – 05 – 11

 

Šią gaiviu pavasariu alsuojančią savaitę Fortūna Jums linki atrasti naujas savo energetines galimybes, naudojantis mūsuose dar mažai žinomu, bet ypatingai veiksmingu EGOTERAPIJOS metodu.

Egoterapija (ego – reiškia aš, o terapija – RŪPESTIS, slaugymas, gydymas) – tai rūpinimasis savo mintimis, jausmais, savimi, savo emociniu, dvasiniu pajėgumu, sugebėjimu atrasti pozityviąsias gyvenimo vertybes. Trumpai sakant, egoterapija – tai energija, sveikata, žmogaus GALIMYBĖS.

Kad lengviau suprasti šio metodo esmę, pateiksiu gyvenimišką pavyzdį. Sakykim, tavo mylimam broliui verkiant reikia 100 eurų. Tu labai nori jam padėti, bet pats turi tik 10 eurų… Gaila. Skaudu.

Visko, ko neturi, negali nei duoti kitam, nei naudotis pats. Dar skaudžiau už neturimus eurus, kai neturi rūpestingumo, meilės sau. Nemylintis savęs vargiai gali pamilti kitus, jie negali pamilti tavęs. Dar daugiau: tu negali pamilti būties – gyvenimas negali pamilti tavęs…

Žmonės dažnai nesupranta, kodėl jiems viskas nemiela, kodėl niekas nesiseka, nėra draugų, niekas nemyli, nebent nesėkmės ir liguistumas… Jie nežino, kad neskirdami laiko egoterapijai iškrauna savo vidinės energetikos akumuliatorius, lieka be energijos, be gyvenimo džiaugsmo. O tai dar labiau silpnina sveikatą, menkina savivertę ir t. t. Užburtas ratas sukasi.

Sustabdyti tą žlugdantį negatyvumo procesą galima tik egoterapiniu dėmesingumu sau, savo mintims, savo jausmams.

Apie egoterapinių galimybių panaudojimą plačiau galite pasiskaityti mūsų svetainėje www.tryszvaigzdutes.lt, Alio.lt, tačiau daug padėsite sau bent tuo, kad kiekvieną dieną dalį laiko skirsite sau.

Mintimis likite tik su savimi, su savo gyvenimu. Paanalizuokite praeities įvykius, atraskite priežastinius sėkmių ir nesėkmių ryšius, iškelkite pasąmoninius norus, sudarykite galimybes jiems realizuotis, pažadinkite miegančius savo gabumus. Atraskite ryto, nakties, dangaus egoterapiją…

Man pačiam tai padėjo „netikėtai“ tapti rašytoju, realizuoti naujas savo galimybes. Tuo dalinuosi ir energetinių seminarų metu, ir dabar kartu su Fortūna tuo dalinuosi su Jumis.

P.S. Kaip visada, kurie nori pasidalinti savo  pergyvenimais ar džiaugsmais (net paslaptimis), kurie norėtų pasitarti dėl šio fortūniško recepto taikymo  gali  kasdien nuo 16 iki 17 val. man paskambinti  tel. +370 687 75147. Visada galite  man parašyti į el. paštą JeronimasL@gmail.com. Daug pozityvios informacijos, taip pat ir apie šį principą, pagal kurį aš nuotoliniu būdu vedu individualias pratybas, rasite mūsų internetinėje svetainėje  (www.tryszvaigzdutes.lt ). Bendraukime, nes bendravimas – tai žingsnis link Fortūnos.

Related posts