SENJORŲ DIENOS / IŠMINTIS: SENELIO JERONIMO MINTYS APIE KARANTINĄ # 2020 – 05 – 16

  SENJORŲ DIENOS / IŠMINTIS

SENELIO JERONIMO MINTYS APIE

KARANTINĄ

JERONIMAS LAUCIUS, rašytojas, lektorius, leidyklos „Trys žvaigždutės“ (www.tryszvaigzdutes.lt) vadovas – linkėdamas FORTŪNIŠKOS gyvenimo meilės ir sėkmės

2020 – 05 – 16

Seneli, aš tavęs nebijau

Viskas, ir tiesa, gali būti piktas vedlys į netiesą, jei bet kuris iš esmės teisingas faktas ar reiškinys bus pateiktas be geranoriškumo, be vidinio jausmo ar net su piktavališku, pikdžiugišku noru.

Kalbu apie karantininę informaciją, kad vyresnio amžiaus žmonės priklauso rizikos grupei. Daugelis tai suprato (kaip ir norėjo tos informacijos bejausmiai skleidėjai), kad reikia saugotis vyresnių žmonių, vengti, kaip keliančių pavojų, savo tėvų, senelių, pasitaikė atvejų, kai garbaus amžiaus žmones gujo iš savo tarpo priklausantys „gerajai“ visuomenės grupei.

Aš, kaip rašytojas, būčiau veltui pamokęs tuos informatorius, kaip derėjo pateikti minimą tikrai teisingą ir reikalingą faktą. Tą galiu padaryti ir dabar:

– Mieli seneliai, nematomai sklinda visus vienodai galintis susargdinti virusas, tačiau jūs patys turite saugotis labiau už kitus, nes pastarasis jums, kaip silpnesnės sveikatos, pavojingesnis, o jūs esate taip reikalingi savo vaikams, anūkams. Gyvenkite ilgai ir laimingai!

Tą ir turėjo pasakyti tie šaltaširdžiai informatoriai: virusas seneliams yra pavojingesnis, o ne seneliai pavojingesni kitiems.

Deja, žmonių, negavusių gyvenime gerumo pamokų, vis daugiau. Aš jų saugausi kaip virusų.

Sėkmės.

TOKS SENELIS JERONIMAS

Related posts