IŠMINTIS / KŪRYBA: FORTŪNOS ENERGETINIS RECEPTAS   GEGUŽĖS 25 – 29 D.  # 2020 – 05 – 25

  IŠMINTIS / KŪRYBA

FORTŪNOS ENERGETINIS RECEPTAS

  GEGUŽĖS 25 – 29 D. 

JERONIMAS LAUCIUS, rašytojas, lektorius, leidyklos „Trys žvaigždutės“ (www.tryszvaigzdutes.lt) vadovas – linkėdamas FORTŪNIŠKOS gyvenimo meilės ir sėkmės

Gegužės receptas

2020 – 05 – 25

Šįkart Fortūna ypatingai dosni ir rūpestinga. Ji nori visiems padėti dabartiniu sunkiu karantino metu atrasti naujų energetinių galių, kurių taip reikia norint ne tik įveikti visas tas ant mūsų minčių bei jausmų užgulusias karantinines apkrovas, bet ir gauti dar daugiau energijos, sveikatos, pasitikėjimo savimi. Todėl ji siūlo energetinį receptą – egoterapiją paversti mieliausia sveikatos saugotoja, savo pagalbininke ir globėja.

Daugeliui žinoma, kad viena svarbiausių priemonių apsisaugant nuo koronaviruso yra rūpestinga asmens higiena, socialinio atstumo laikymasis bei kitų medikų protingų nurodymų vykdymas. Tai reikalauja iš žmogaus nuolatinio dėmesio, nepaliaujamo susikaupimo, kitaip pasakius, – darbo. Jeigu šis suvokiamas iš reikalo, lyg kažkokia prievarta, tai jis ir varginantis, ir atliekamas tiktai iš pareigos, todėl ne toks rezultatyvus, koks turėtų būti.

Kai ta išdava – sveikata ar net gyvybė, tai, manau, kad verta ieškoti visų galimybių. Todėl ir siūlau pasinaudoti egoterapija ne tik įdomumo dėlei, bet ir su visa emocine energija taikyti jos energetinę galią savo sveikatos, savo gynybos nuo visų virusų palaikymui.

Egoterapija (ego – reiškia aš, o terapija – RŪPESTIS, slaugymas, gydymas) – tai rūpestis savo mintimis, jausmais, emociniu pajėgumu. Trumpai sakant, egoterapija – vidinis dėmesys, meilė sau (neturintys nieko bendro su egoizmu) orientuoja mąstyseną į sąmoningą veiklą, ten padeda atrasti pozityvias savo galimybes. Visa tai, kas kitiems privaloma pareiga, besinaudojantiems egoterapiniu metodu kiekvienas darbas tampa teikiančiu džiaugsmą prasminga veikla.

Egoterapija padeda visose gyvenimo srityse. Su jos pagalba lengviau mokytis, dirbti, siekti bet kokio tikslo. Juk viską darai mylėdamas save, kitus, jausdamas energiją generuojantį džiaugsmą, kad visame kame suvoki prasmę.

Kalbant apie šį karantininį laikmetį, kada ypatingai svarbu pasirūpinti apsisaugojimu nuo virusų, asmens higiena, savo dėmesingu elgesiu kitų žmonių atžvilgiu, egoterapija gali būti tarsi koks angelas sargas, sužadinantis vidinį norą išsaugoti save ir kitus, su tuo susijusius rūpesčius transformuojantis į pasitenkinimą teikiantį gyvenimo prasmingumo jausmą.

Kadangi šiuo metu mes daugiau laiko praleidžiame namuose, pagal galimybes ir būtinybę izoliuodamiesi nuo kitų, tai tuo pačiu yra gera proga pabūti su savimi, su įkvėpimu atrasti vidines galimybes, savo vertybes, kurios, kaip ir aukso smiltelės, nušvinta tik ieškotojams.

Mintimis likite tik su savimi, savo gyvenimu. Paanalizuokite praeities įvykius, atraskite priežastinius sėkmių ir nesėkmių ryšius, iškelkite pasąmoninius norus, sudarykite galimybes jiems realizuotis, pažadinkite miegančius savo gabumus. Atraskite ryto, nakties, dangaus egoterapiją…

Man pačiam tai padėjo „netikėtai“atrasti savyje rašytoją, realizuoti naujas savo galimybes. Tuo, įkvėptas Fortūnos, dalinuosi nuotoliniu būdu  energetinių seminarų metu, tuo, jos skatinamas dabar dalinuosi ir su Jumis.

P.S. Kaip visada, kurie nori pasidalinti savo  pergyvenimais ar džiaugsmais (net paslaptimis), kurie norėtų pasitarti dėl šio fortūniško recepto taikymo  gali  kasdien nuo 16 iki 17 val. man paskambinti  tel. +370 687 75147. Visada galite  man parašyti į el. paštą JeronimasL@gmail.com. Daug pozityvios informacijos, taip pat ir apie šį principą, pagal kurį aš nuotoliniu būdu vedu individualias pratybas, rasite mūsų internetinėje svetainėje  (www.tryszvaigzdutes.lt ). Bendraukime, nes bendravimas – tai žingsnis link Fortūnos.

Related posts