BŪTIS: IŠMINTIS # JERONIMO LAUCIAUS PUSLAPIS <34> DIENOS MINTIS (LAPKRIČIO 23 – OJI) # 2020 – 11 – 23

 BŪTIS: IŠMINTIS

JERONIMO LAUCIAUS 

34

JERONIMAS LAUCIUS, rašytojas pozityvistas, lektorius, leidyklos „Trys žvaigždutės“ (www.tryszvaigzdutes.lt) vadovas, visada Jums linkintis FORTŪNIŠKOS gyvenimo meilės ir sėkmės, padedantis išleisti savo prisiminimus žmogus. 

2020 – 11 – 23

 DIENOS MINTIS (LAPKRIČIO 23 – OJI)

VAISTAŽODŽIAI – GALI BŪTI IR DIENAŽODŽIAI, kurie palaimina dieną, pakrauna ją Fortūnos energija.
Vaistažodžiai – tai žodžiai, turintys savyje tokią energetinę galią, kuri ne tik neutralizuoja išorinių ar vidinių veiksnių negatyvųjį poveikį, bet ir žadina vidines jėgas, stiprina dvasinę ir fizinę sveikatą.
Vaistažodžių terapija – tai turinčių emocinę energetinę galią vaistažodžių impulsinė terapija. Kiekvienas perskaitytas kūrinėlis, priimtas į sąmonės, pasąmonės, žmogaus vidines erdves, tampa energetiniu impulsu, kuris, jei tik tinkamai saugomas ir prižiūrimas, gali generuoti tokias energetines galias, kurių dėka žmogus tampa sveikas, stiprus, mylintis bei visapusiškai energingas ir laimingas.
Būkite sveiki, stiprūs, aistringai ieškokite ir atraskite, kartu su mūsų leidyklos knygomis „Vaistažodžiai ir „Gyvenimo vaistažodžiai“, visas gamtos duotas meilės ir grožio galias!
P.S. Kasdien (nuo 12 iki 13 val.) – ENERGETINIO BENDRAVIMO tel. +370 687 75147 VALANDA. O šios knygos – geriausia Kalėdinė dovana.

Related posts