BŪTIS: IŠMINTIS / KŪRYBA # ROMUALDO ČERNECKIO P.<114/225> ČIPOLINAS IR DIRSČIUKAS LIX # 2021 – 03 – 28

 BŪTIS: IŠMINTIS / KŪRYBA

ROMUALDO ČERNECKIO

114/225

ČIPOLINAS IR DIRSČIUKAS

LIX

2021 – 03 – 28

Č.: 

  – Laba diena.

D.:

– Sveikas.

Č.:

 – Pasiilgau pabendravimo.

D.:

 – Mano savaitinių pamąstymų? Gerai… 

Šiandien, kai Vievyje saulėta ir šilta kovo diena, aš vis dirsčioju į  geopolitinę erdvę ir mąstau: žmonija iš tikrųjų ir toliau kvailėja ar ta linkme ji specialiai  nukreipiama?..

Dabartinio pasaulinio chaoso fone medicinos fronte mane sudomino betvarkė vakcinacijos procese. Kaip sakoma, skęstantys ir už šiaudo griebiasi! Tai stebiu ir skiepijimo vyksme, kai dar išsamiai neištyrus COVID – 19 kilmės, charakteristikų, kitko lyg panacėjos griebiamasi  vakcinacijos. Tuo tarpu pasinaudodamos iškilusia panika, painiava nusikalstamos grupuotės žmonių sveikatos, gal ir gyvybių sąskaita vysto savo verslą. 

Štai ką kovo 26 d., penktadienį, surengtoje spaudos konferencijoje pranešė Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) vadovas Tedrosas Adanas Ghebreyesusas.

Anot jo, sveikatos apsaugos ministerijos ir vakcinoms nuo COVID – 19  įsigyti skirtos valstybinės reguliavimo institucijos daugelyje šalių gauna įtartinus pasiūlymus dėl preparatų tiekimo.

„PSO susirūpinusi dėl nusikalstamų grupuočių galimybių išnaudoti didžiulę pasaulyje užfiksuotą nepatenkinamą COVID-19 vakcinų paklausą“, – tądien pažymėjo PSO vadovas.

„Mes raginame saugiai panaudoti ar sunaikinti panaudotas tuščias vakcinos COVID-19 ampules, kad nusikalstamos grupės negalėtų jų pakartotinai pavartoti. Mes taip pat raginame visus žmones nepirkti vakcinų už vyriausybės skiepijimo programų ribų “, – pasakė jis. 

Štai taip…

 Politikos fronte tarp galingiausiųjų pasaulio traukos centrų JAV, Kinijos ir Rusijos visose būties srityse gilėja nesutarimai dažnėja konfliktai. Stebiu ir galvoju: kuo gi visa tai pasibaigs?.. 

Europos Sąjungos neminiu, nes ES pirmiausia turėtų išsispręsti savo įvairias vidaus politikos problemas.

Č.:

 – Iki!

D.:

   – Iki!  

Su ČIPOLINU kalbėjosi ROMUALDAS ČERNECKIS, www.dirst.lt

Vievis, 2021 – 03 – 28

Related posts