BŪTIS: SENJORŲ DIENOS # ROMUALDO ČERNECKIO P.<304/415> DIRST: APIE LPS „BOČIAI“BENDRIJAS # 2021 – 08 – 01

BŪTIS: SENJORŲ DIENOS

ROMUALDO ČERNECKIO

304/415

DIRST: APIE LPS „BOČIAI“BENDRIJAS

 

ROMUALDAS ČERNECKIS, WWW.DIRST.LT

2021 – 06 – 20

DIRST: LPS “BOČIAI“ ELEKTRĖNŲ IR KAIŠIADORIŲ BENDRIJOS RUGPJŪTĮ

Rugpjūtį LPS „Bočiai“ Elektrėnų (pirmininkė Birutė Kizienė) ir Kaišiadorių (Marytė Petkevičienė) bendrijos (pirmininkės Birutė Kizienė ir Marytė Petkevičienė) tęsė savo veiklą. Elektrėniškiams, pavyzdžiui, rugpjūčio 13 d. ir 27 d. bendrija surengė paskaitas temomis „Saugus eismas suaugusiems“ bei „Kaip apsisaugoti nuo sukčių“, kurias skaitė policijos komisariato pareigūnė Erika Venskutonienė. Jose atitinkamai dalyvavo 15 bei 16 žmonių. Be to, organizacijos nariai buvo nuvykę pas Jonavos „Bočius“, kur su šeimininkais, uteniškiais, ukmergiškiais, kauniškiais, kėdainiškiais šventė  šios bendrijos 15 metų jubiliejų. Ten koncertavo ir elektrėniškių mišrus ansamblis „Dubija“.

Rugpjūčio 31 d. 17 Elektrėnų bendrijos „Bočiai“ pagyvenusiųjų sostinėje apsilankė Vilniaus Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčioje, apžiūrėjo Saugomų teritorijų nacionalinio lankytojų centro ekspoziciją. Ekskursija jos dalyviams paliko didelį įspūdį.

Tuo tarpu LPS Kaišiadorių bendrija „Bočiai“ rugpjūčio 16 – 21 d. ir 23 – 27 d. organizavo savo nariams poilsį Palangoje. Kaip papasakojo portalo www.dirst.lt internetinio leidinio „Skvarbus žvilgsnis į būtį“ bičiulė Lionė Bulaukienė, kurorte buvo ir šiltų, saulėtų dienų, bet vasarotojai gavo ir lietaus.

Related posts