ŠALIES/VILNIAUS APSKRITIES/ELEKTRĖNŲ KRAŠTO AKTUALIJOS – KELIAI, ORO PROGNOZĖ # WWW.DIRST.LT P.<806/957> APIE EISMO SĄLYGAS, ORUS LIETUVOJE, VILNIAUS KRAŠTE # 2021-11-23

ŠALIES/VILNIAUS APSKRITIES/ELEKTRĖNŲ KRAŠTO AKTUALIJOS

806/957

Informacijos šaltinis: eismoinfo.lt

Portale paskelbta: 2021 – 11 – 23

APIE EISMO SĄLYGAS, ORUS

LIETUVOJE, VILNIAUS KRAŠTE

Aktuali šaltinio informacinė medžiaga: 

       Kelių būklė ir eismo sąlygos

2021-11-23   06:00

Eismo sąlygas sunkina plikledis ir snygis! Būkite atidūs!

Sudėtingiausios eismo sąlygos dėl plikledžio ir snygio vidurio Lietuvoje, taip pat Biržų, Molėtų ir Plungės rajonuose. Marijampolės, Kėdainių, Raseinių ir Biržų rajonuose pagrindiniai šalies keliai vietomis padengti puraus sniego sluoksniu iki 10 cm storio. Daugelyje likusių šalies rajonų valstybinės reikšmės keliai yra slidūs, vietomis provėžoti, tik Klaipėdos, Kretingos, Vilniaus, Švenčionių, Zarasų, Vilkaviškio, Šilalės, Lazdijų rajonuose pagrindiniai keliai yra drėgni, vietomis sausi. AB „Kelių priežiūra“ slidžius kelių ruožus barsto, tačiau vairuotojų prašome atsižvelgti į kelio dangos būklę ir rinktis saugų, o ne maksimaliai leistiną greitį.

Didžiojoje šalies dalyje snygis, tik pajūryje be žymesnių kritulių. Oro temperatūra nuo 0 iki 5 laipsnių šalčio, pajūryje – iki 6 laipsnių šilumos.

Dieną eismo sąlygas sunkins plikledis, šlapdriba ir lijundra. Būkite budrūs!

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, dieną vietomis krituliai, vyraus sniegas, šlapdriba. Daug kur plikledis, vietomis galima silpna lijundra. Aukščiausia oro temperatūra nuo 0 iki 5, pajūryje – iki 7 laipsnių šilumos.

Related posts