I. PRAKTINĖS ŽINIOS # ROMUALDO ČERNECKIO P. <1263> DIRST: KAIP IŠMOKTI BENDRAUTI  I # 2022-05-18

I. PRAKTINĖS ŽINIOS

ROMUALDO ČERNECKIO

1263

DIRST: KAIP IŠMOKTI BENDRAUTI  I

2022 – 05- 18

ŠALTINIS:

2022 METŲ KALENDORIUS

Kiekvienam pasitaiko nemalonių tylos akimirkų, pradedant ar plėtojant pokalbį su nepažįstamu žmogumi. Nesvarbu, ar tai verslo pietūs, kai sėdite šalia naujo kolegos, ar vakarėlis, ar bent kuri kita situacija, kai turite bendrauti su visiškai nepažįstamu ar menkai pažįstamu žmogumi.

Kas yra efektyvus bendravimas

Bendravimas yra daugiau nei tik apsikeitimas informacija. Bendravimas yra intencijų ir emocijų, slypinčių už perduodamos informacijos, supratimas. Efektyvus bendravimas – tai ne tik tai, kaip perduoti žinutę, kad ji būtų išgirsta ir suprasta būtent tuo būdu, kokia ją norėjote perteikti. Tai taip pat ir tai, kaip jūs klausotės ir priimate reikšmę to, kas buvo pasakyta, bei leidžiate kitam žmogui pasijusti išgirstam ir suprastam.

Efektyvus bendravimas apima daugiau nei tik kalboje naudojamus žodžius – tai ir neverbalinė komunikacija, klausymasis, streso valdymas, gebėjimas atpažinti ir suprasti tiek savo, tiek pašnekovo emocijas. Efektyvus bendravimas padeda stiprinti ryšį su kitais žmonėmis, gerina sprendimų priėmimo, komandinio darbo, problemų sprendimo įgūdžius.

Related posts