I.: PRAKTINĖS ŽINIOS / SVEIKATA # ROMUALDO ČERNECKIO P. <1312> DIRST: APIE POMĖGIO SVARBĄ  III # 2022-05-26

I.: PRAKTINĖS ŽINIOS / SVEIKATA

ROMUALDO ČERNECKIO

1312

DIRST: APIE POMĖGIO SVARBĄ  III

2022 – 05- 26

ŠALTINIS:

2022 METŲ KALENDORIUS

KODĖL SVARBU TURĖTI POMĖGĮ  III

Pomėgis padeda išlikti jauniems. Laimingiausi senjorai yra tie, kurie vis dar sugeba gyventi pakankamai aktyvų gyvenimą ir turėti socialinio poreikio realizavimo galimybių. Jei nesugebėjote rasti mėgstamos veiklos, kai išeisite užtarnauto poilsio, gali būti sunku užpildyti laiką prasminga veikla.

Pomėgiai skatina kūrybiškumą. Dauguma pomėgių reikalauja kūrybiškumo, o šio ieškojimas ir puoselėjimas įvairių užsiėmimų metu gali duoti didžiulę naudą kūrybiškumui darbe.

Pomėgis didina pasitikėjimą savimi. Kažko naujo išmokimas ar tobulėjimas tam tikroje srityje kelia žmogaus savivertę, o kartu ir pasitikėjimą savimi, kurį įgyjate keldami sau iššūkius mėgstamų užsiėmimų metu bei kuris gali padėti pasiruošti lengviau priimti iššūkius ir greičiau mokytis darbe.

Pomėgis padeda rasti ryšį su savimi. Ko gero, vienas geriausių aktyvių savęs pažinimo būdų yra pomėgis. Tai laikas, kurį skiriate tik sau. Stebėkite, su kokia motyvacija įtraukiate mėgstamas veiklas į savo darbotvarkę.

Pomėgis gali tapti alternatyviu karjeros pasirinkimu. Daugybė žmonių savo mėgstamiausią veiklą pavertė savo karjera. Kas gali būti geriau nei uždirbti pinigus užsiimant labiausiai patinkančia veikla?

(Tęsinys birželio mėnesį)

Related posts