I.PRAKTINĖS ŽINIOS/SVEIKATA # D.:APIE TOKSINUS KŪNE I # RED.P.<11727> 2024-11-07

I.PRAKTINĖS ŽINIOS/SVEIKATA

ROMUALDO ČERNECKIO

11727

D.:APIE TOKSINUS KŪNE

  

Temą paruošė ROMUALDAS ČERNECKIS

Šaltinis: 2024 metų kalendorius 

2024 – 11 -07

POŽYMIAI, KAD JŪSŲ KŪNAS APNUODYTAS TOKSINAIS

I

Susikaupę toksinai užkerta kelią gerai savijautai, silpnina imunitetą ir trikdo biocheminius organizmo procesus. Kaip suprasti, kad metas padėti organizmui?

Užkietėję viduriai. Vienas ryškiausių toksinų sankaupos organizme požymių – sutrikusi žarnyno veikla ir ilgalaikis vidurių užkietėjimas. Kuo daugiau toksinų mūsų organizme, tuo labiau pažeidžiama rūgščių ir šarmų pusiausvyra bei sutrinka žarnyno mikroflora ir medžiagų apykaita. Vienas natūraliausių ir efektyviausių būdų padėti žarnynui – vartoti daug skaidulų turinčio maisto: atsisakykite riebių, apdorotų produktų ir į savo kasdienį racioną įtraukite daugiau daržovių, vaisių, uogų, grūdų produktų, sėklų, riešutų. Mitybos specialistai rekomenduoja 30–40 proc. skaidulų gauti iš daržovių r apie 16 proc. – iš vaisių.

Augantis svoris ir skysčių kaupimas organizme. Su organizmo užterštumu susijęs ir netikėtai augantis svoris. Jeigu sąžiningai sportuojate ir sveikai maitinatės, o svarstyklės rodo vis didėjančius skaičius, galima įtarti, kad sutrikusi medžiagų įsisavinimo ir toksinų pašalinimo funkcija organizme.

Stengdamasis išvalyti toksinus organizmas sulaiko vandenį, taigi susidaro patinimų. Nespėdamas pašalinti nuodingųjų medžiagų organizmas pradeda jas slapstyti riebaliniame audinyje. Toksinai tirpsta riebaluose, todėl tai jiems puiki terpė įsitvirtinti.

## 

##

Related posts