IŠMINTIS/KŪRYBA: ALBUMO TERAPIJA # 2020 – 03 – 19

  IŠMINTIS/KŪRYBA

ALBUMO TERAPIJA

JERONIMAS LAUCIUS, rašytojas, lektorius, leidyklos „Trys žvaigždutės“ (www.tryszvaigzdutes.lt) vadovas – linkėdamas FORTŪNIŠKOS gyvenimo meilės ir sėkmės

2020 – 03 -19

Kai esame ištisomis dienomis priversti būti namuose, galime (ir turime) tą laiką palengvinti, net paversti jį prasmingu malonumu. Vienas iš tų būdų – albumo terapija.

Ištraukite iš spintų, komodų  gal net nuo jaunystės laikų nevartytų fotonuotraukų albumų, patogiai įsikūrę prie stalo atverskite juos, ir prieš jūsų akis atsiskleis nuostabi praeities romantika, sugrįš netikėti prisiminimai, lyg gyvi atgys užmiršti veidai.

Mieli prisiminimai – tai minčių ir jausmų vitaminai, tai nauja gyvenimo energija, kuri  šiuo metu taip reikalinga.

O gal atgaivinus save praeities šaltinių gaiva, jums kils vitališka idėja paprastais žodžiais  aprašyti savo išgyvenimus, užfiksuoti juos popieriuje ar kompiuteryje? Tai ne tik įkvepiantis darbas, bet ir dvasinės energijos sustiprinimas. Kai kam galbūt kils mintis ir išleisti savo knygą. Mūsų leidykla yra išleidusi jau ne vieną tokio pobūdžio knygą, kuriomis  autoriai taip įprasmina  savo ir artimųjų gyvenimą.

 P.S. Kadangi yra nemažai vienišų, prislėgtų gąsdinančios informacijos žmonių, kurie neturi su kuo išsikalbėti, pasidalinti savo pergyvenimais, aš, kaip pozityvistas, siūlau kasdien nuo 16 iki 17 val. paskambinti man tel. +370687 75147. Kartais žodis veikia ir kaip vaistas, ir kaip energija.

 

Related posts