BŪTIS: VILNIAUS APSKRITIES/ELEKTRĖNŲ KRAŠTO AKTUALIJOS – KELIAI # WWW.DIRST.LT P.<235/387> APIE EISMO SĄLYGAS LIETUVOJE, VILNIAUS KRAŠTE # 2021 – 04 – 08

BŪTIS: VILNIAUS APSKRITIES/ELEKTRĖNŲ KRAŠTO AKTUALIJOS 

235/387

APIE EISMO SĄLYGAS LIETUVOJE,

VILNIAUS KRAŠTE

Informacijos šaltinis: eismoinfo.lt

Portale paskelbta: 2021 – 04 – 08

Aktuali šaltinio informacinė medžiaga: 

     Kelių būklė ir eismo sąlygos 2021-04 – 08

06:00

Eismo sąlygas sunkina snygis! Būkite budrūs!

Dėl buvusio ar besitęsiančio snygio Utenos apskrityje, ypatingai Molėtų rajone, valstybinės reikšmės kelių dangos padengtos puraus ar pažliugusio sniego sluoksniu iki 10 cm, vietomis su šlapio sniego provėžomis. Vilniaus ir Alytaus apskrityse mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai taip pat su šlapio ar puraus sniego provėžomis. Slidžius ir provėžotus kelius kelius valo ir barsto AB „Kelių priežiūra“, tačiau vairuotojų prašome atsižvelgti į kelio dangos būklę ir rinktis saugų, o ne maksimaliai leistiną greitį bei laikytis didesnio nei įprasta saugaus atstumo.

Dėl šlapdribos Panevėžio ir Šiaulių apskrityse kelių dangos šlapios. Likusioje šalies dalyje kelių dangos daugiausia sausos, vietomis yra drėgnų kelių ruožų.

Rytų ir pietryčių Lietuvoje snygis, Panevėžio ir Šiaulių apskrityse šlapdriba. Oro temperatūra nuo 1 laipsnio šalčio iki 3 laipsnių šilumos.

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis dieną daugelyje pietinių ir rytinių rajonų protarpiais krituliai – šlapdriba, lietus. Vėjas vakarinių krypčių, 7–12 m/s. Aukščiausia oro temperatūra nuo 5 iki 9 laipsnių šilumos.

Related posts