ŠALIES/VILNIAUS APSKRITIES/ELEKTRĖNŲ KRAŠTO AKTUALIJOS – KELIAI, ORO PROGNOZĖ # WWW.DIRST.LT P.<835/986> APIE EISMO SĄLYGAS, ORUS LIETUVOJE, VILNIAUS KRAŠTE # 2021-12-01

ŠALIES/VILNIAUS APSKRITIES/ELEKTRĖNŲ KRAŠTO AKTUALIJOS

835/986

Informacijos šaltinis: eismoinfo.lt

Portale paskelbta: 2021 – 12 – 01

APIE EISMO SĄLYGAS, ORUS

LIETUVOJE, VILNIAUS KRAŠTE

Aktuali šaltinio informacinė medžiaga: 

      I. Kelių būklė ir eismo sąlygos

2021-12-01  06:00

Eismo sąlygas sunkina plikledis! Būkite budrūs!

Šį rytą sudėtingos eismo sąlygos dėl buvusio ar besitęsiančio snygio ir susidariusio plikledžio didžiojoje šalies dalyje – šiaurės Lietuvoje, Telšių, Tauragės, Kauno apskrityse ir Lazdijų rajone, čia valstybinės reikšmės kelių dangos vietomis provėžotos ir slidžios, padengtos prispausto ar puraus sniego sluoksniu iki 10 cm. Daugelyje likusių šalies rajonų pagrindinių kelių dangos daug kur provėžotos ir slidžios, padengtos puraus ar prispausto sniego sluoksniu, tik Jurbarko, Šakių ir Prienų rajonuose keliai drėgni, vietomis šlapi. AB „Kelių priežiūra“ apsnigtus ir slidžius kelių ruožus valo ir barsto, tačiau vairuotojų prašome atsižvelgti į kelio dangos būklę ir meteorologines sąlygas bei rinktis saugų, o ne maksimaliai leistiną greitį.

Šiaurės, šiaurės rytų Lietuvoje ir Tauragės apskrityje vietomis nedidelis snygis, Trakų rajone pusto, kitur be žymesnių kritulių. Oro temperatūra nuo 1 iki 5 laipsnių šalčio.

##

Dieną eismo sąlygas sunkins snygis ir plikledis. Būkite atidūs!

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, dieną daug kur truputį pasnigs. Kai kur plikledis. Vėjas vakarų, pietvakarių, pereinantis į pietų, pietryčių, 6–11 m/s, vakare pajūryje iki 14 m/s. Aukščiausia oro temperatūra nuo 3 laipsnių šalčio iki 2 laipsnių šilumos.

II. Galimi eismo sutrikimai dėl didžiagabaričio krovinio vežimo maršrutu Kalvarijos PKP – Šiltnamių g. 29, Pagirių m.

2021-11-30

2021 m. gruodžio 1 d. nuo 13 val. maršrutu Kalvarijos PKP – Šiltnamių g. 29, Pagirių m., bus vykdomas didžiagabaričio krovinio pervežimas, todėl galimi trumpalaikiai eismo sutrikimai. Važiavimas užtruks apie 4 val.

Važiavimo maršrutas :

Kalvarijos PKP – A5 – 130 – A5 – A1 – A19 – 202 – Šiltnamių g. 29, Pagirių k., Vilniaus r. sav.

Related posts