I. PORTALO KRONIKOS # ROMUALDO ČERNECKIO P. <459 / 570> PROBLEMA IŠSPRĘSTA? # 2022 – 01 – 14

I. PORTALO KRONIKOS

ROMUALDO ČERNECKIO

459 / 570

ROMUALDAS ČERNECKIS, WWW.DIRST.LT

2022 – 01 – 14

PROBLEMA IŠSPRĘSTA?

2021 – 10 – 02 PORTALO KRONIKOSE rašiau:

„Gauta informacija (ištrauka)

Interneto vizija no-reply@iv.lt

Labas rytas, Romualdai!Informuojame, kad Jūsų naudotojo „distlt“ serveryje (…) PHP programos pernelyg apkrauna serverio CPU, todėl serveris aptarnavo lėčiau arba išvis negalėjo aptarnauti dalies Jūsų svetainių lankytojų užklausų. Tokios užklausos vadinamos PHP viršijimais. Situacija galėjo susidaryti dėl itin didelio lankytojų srauto, arba dėl pernelyg lėtų PHP programų naudojimo.
Paslauga: Svetainės talpinimas ir el. paštas (planas Svetainei, dirst.lt)
Talpinamų svetainių sąrašas: dirst.ltŠį mėnesį užfiksuota viršijimų: 5193
Dienos viršijimų vidurkis: 2597Išsamesnė informacija apie PHP procesus:https://www.iv.lt/talpinimo-privalumai/#PHP_procesaiKad nesutriktų Jūsų svetainių ir el. pašto veikimas, pakeiskite talpinimo planą į galingesnį:https://klientams.iv.lt/hosting.php?command=change&id=576974Resursams imlius projektus rekomenduojame perkelti į profesionalaus hostingo serverį su pilna priežiūra:https://www.iv.lt/profesionalus-hostingas/Taip pat, jei talpinate kelias svetaines, galite jas išskaidyti į atskirus talpinimo planus – taip jos neįtakos viena kitos darbo.(…)“
##
Tada atsakiau: 
Ačiū už informaciją. Tik primenu, kad po COVID-19 ligos rugsėjį aš 20 dienų toliau gydžiausi Birštono sanatorijoje „Eglė“ ir internetinio leidinio „Skvarbus žvilgsnis į būtį“ neleidau iki 2021 – 09 – 23. 
R. Černeckis“
##
Vėliau iš bendrovės „Interneto vizija“ gavau ir daugiau panašaus pobūdžio laiškų. Pasitariau su man talkinusiu kompiuteristu. Jis surado atitinkamą programėlę ir man ją įdiegė.
Bet analogiški laiškai man buvo siunčiami ir vėliau. Tada specialistas man pasakė, jog tai, kas rašoma anuose laiškuose – bendrovės problemos ir patarė man nekreipti dėmesio į jų pateikiamą informaciją. Taip ir padariau.
Šiandien vėl gavau tokį laišką, o po pietų paskambino „Interneto vizijos“ atstovas ir paklausė, ką aš manąs daryti dėl susidariusios situacijos.
Štai 2022 – 01 – 14 man atsiųstas laiškas:

„Interneto vizija <no-reply@iv.lt>                               08:34 (prieš 6 valandas

Labas rytas, Romualdai!

Informuojame, kad Jūsų naudotojo „distlt“ serveryje „…“ PHP programos pernelyg apkrauna serverio CPU, todėl serveris aptarnavo lėčiau arba išvis negalėjo aptarnauti dalies Jūsų svetainių lankytojų užklausų. Tokios užklausos vadinamos PHP viršijimais. Situacija galėjo susidaryti dėl itin didelio lankytojų srauto, arba dėl pernelyg lėtų PHP programų naudojimo.

Paslauga: Svetainės talpinimas ir el. paštas (planas Svetainei, dirst.lt)

Talpinamų svetainių sąrašas: dirst.lt

Šį mėnesį užfiksuota viršijimų: 43839

Dienos viršijimų vidurkis: 3131″

Tad su bendrovės atstovu aptarėme susidariusią padėtį. Jis man patarė šįmet užsisakyti planą, kuris, anot jo, išspręs minimą problemą. Žinoma, planas daug brangesnis.

Užsisakysiu ir už paslaugas mokėsiu kas ketvirtį. Manau, jog laikas parodys, ką visa tai reiškia, ar pasiteisins mano sprendimas. Beje, iš karto sumokėti visą sumą atsisakiau. 

Related posts