I. SVEIKATA # ROMUALDO ČERNECKIO P. <480 / 591> PATARIMAI, KAIP NESUSIRGTI (II) # 2022 – 01 – 19

I. SVEIKATA

ROMUALDO ČERNECKIO

480 / 591

PARUOŠĖ ROMUALDAS ČERNECKIS

2022 – 01 – 19

Šaltinis: 2022 METŲ KALENDORIUS

PATARIMAI, KAIP NESUSIRGTI (II)

Žalioji arbata. Žaliojoje arbatoje yra magiškas ingredientas – epigalokatechino galatas. Svarbu tai, kad jis veikia gripo virusus ir neleidžia jiems skverbtis į organizmą. Mokslininkai tiki, kad šis katechinas gali blokuoti bakterijų veiksmus, sukeliančius plaučių uždegimą.

Jogos pratimai. Reikalingas naujas stimulas imuninei sistemai? Sukite ir tempkite savo kūną atlikdami jogos pratimus. Japonijos mokslininkai išaiškino: atsipalaidavimo ir fizinių pratimų derinimas, vos ne pusantros valandos per dieną, neleidžia mikrobams įsibrauti į organizmą.

Atsiradus temperatūrai. Jau pradėjote čiaudėti, bet dar galite stovėti ant kojų ir temperatūra nepakilo aukščiau 37 laipsnių? Apšilkite ir padarykite vidutinio sunkumo treniruotę namuose, pajudėkite. Tam tikrai nereikės keliauti į sporto salę, tad neieškokite priežasčių nesportuoti. Daugybė naudingų medžiagų, kurias išskirs jūsų organizmas krūvio metu, gali susiaurinti kraujagysles gleivinėse ir aplink jas – nosiai ir gerklei tikrai taps lengviau. Tik nepersistenkite, nes sunki treniruotė gali tapti dar vienu išbandymu kūnui ir imunitetui.

Related posts