I.: PRAKTINĖS ŽINIOS / SVEIKATA # ROMUALDO ČERNECKIO P. <1454> DIRST: GYDOMASIS DRUSKOS POVEIKIS  II # 2022-06-22

I.: PRAKTINĖS ŽINIOS / SVEIKATA

ROMUALDO ČERNECKIO

1454

DIRST: GYDOMASIS DRUSKOS POVEIKIS  II

2022 – 06 – 22

ŠALTINIS:

2022 METŲ KALENDORIUS

Patyrę traumą, dėkite kompresą su mineralizuota druska – mažina skausmą (jei atvira paviršinė žaizda, tirpalą ruoškitesilpnesnį, kad negraužtų).

Suslogavus į litrą verdančio vandens įberkite 2 kupinus šaukštus druskos ir pakvėpuokite garais (galite įlašinti ir keletą lašų eterinio arbatmedžių ar eukaliptų aliejaus, įberti šaukštelį sodos). Šilti druskos prisotinti garai atpalaiduoja ir dezinfekuoja bronchus, lengvina kvėpavimą, todėl greičiau praeina kosulys, sloga ir užkimimas. Dėmesio: esant balso stygų uždegimui, druskos garai netinka, nes sausina gleivinę.

Sirgdami sloga, į nosį lašinkite nesūraus druskos tirpalo (vėsaus – jei nosis varva, šiltesnio – jei nosis užsikimšusi).

Vonia su jūros druska gerina kraujotaką, mažina reumato, sąnarių, raumenų skausmus. Taip pat atpalaiduoja įtemptus raumenis, ramina centrinę nervų sistemą, padeda įveikti nemigą, stresą ir nuovargį. Kelis kartus per savaitę pasilepinkite jūros druskos vonioje.

Druskos vonios valo odos poras, skatina odos ląsteles atsinaujinti, gydo spuogus, stangrina kūną. Jei netinkamai maitinatės, per mažai miegate, rūkote, patiriate stresą, druskos vonios su keletu lašų eterinio levandų, rozmarinų ar pušų aliejaus taps atgaiva ir kūnui, ir sielai.

(B. d.)

(B. d.)

Related posts