I.: PRAKTINĖS ŽINIOS/SVEIKATA # D.: KAIP GYDYTIS  AUKŠTĄ KRAUJOSPŪDĮ I # RED.P.<8484> 2023-09-11

I.: PRAKTINĖS ŽINIOS/SVEIKATA

ROMUALDO ČERNECKIO

 

(RED.P.)

8484

D.: KAIP GYDYTIS AUKŠTĄ KRAUJOSPŪDĮ

I

PARUOŠĖ ROMUALDAS ČERNECKIS

2023-09-11

Šaltinis: 2023 METŲ KALENDORIUS

JEI AUKŠTAS KRAUJOSPŪDIS

I

Galite gydytis česnakais su citrinomis: sumalkite 3 česnakų galvutes ir 3 citrinas, užpilkite 250 ml šalto virinto vandens, sandariai uždenkite ir palikite parą nusistoti (dažnai pakratykite). Paskui nukoškite. Mišinio vartokite po šaukštą 2 ar 3 kartus per dieną pusvalandį prieš valgį.

Nustatyta, kad svogūnai (taip pat ir laiškai) normalizuoja kraujospūdį ir mažina vadinamojo blogojo cholesterolio kiekį kraujyje. Galite gydytis ir tarkuotų svogūnų bei medaus lygių dalių mišiniu – vartokite po šaukštą 2 ar 3 kartus per dieną praėjus 2 val. po valgio.

Burokėliai – vieni pagrindinių produktų, padedančių sureguliuoti kraujospūdį. Galite vartoti ir burokėlių su medumi: sumaišykite po pusės stiklinės tarkuotų burokėlių ir medaus, šio mišinio valgykite po šaukštą 3 kartus per dieną likus pusvalandžiui iki valgio.

Lygiomis dalimis sumaišykite raudonųjų burokėlių, morkų ir ridikų sultis bei medų. Šio kraujospūdį mažinančio mišinio gerkite po 1-2 šaukštus 3 kartus per dieną 3 mėnesius. Be to, šis mišinys – veiksminga priemonė kraujui stiprinti.

##

(B. d.)

Related posts