I. KŪRYBA # TAI BUVO TIKRA KŪRYBIŠKUMO ŠVENTĖ # JERONIMO LAUCIAUS P.<212> 2023-11-30

I. KŪRYBA

JERONIMO LAUCIAUS 

 212

JERONIMAS LAUCIUS, rašytojas, leidyklos „Trys žvaigždutės“ vadovas

2023-11-30

TAI BUVO TIKRA KŪRYBIŠKUMO ŠVENTĖ

Lapkričio 28 d. Vievio Lazdynų Pelėdos bibliotekoje įvyko du neužmirštami susitikimai. Į pirmą pokalbį susirinko gana gausus Vievio pradinės mokyklos smalsių mokinukų būrys. Man atrodo, kad tai buvo ne pradinukai, o tikri kūrėjai, trokštantys kuo daugiau sužinoti, kuo daugiau pažinti to mūsų gyvenimo paslaptis, savyje atrasti tuos sielos virpesius, kurie žadina kūrybiškumą, norą būti tokiais nepaprastais, kokie tebūna tik pasakose.

Tokie susitikimai būdavo prieš kelis dešimtmečius, paskui kažkodėl mokyklose, bibliotekose rašytojai tapo nebe prioritetiniais lektoriais, kaip ir poreikis kūrybiškumo paskatai. Todėl šimteriopai miela, kad Vievyje kūrybiškumo ugnis liepsnoja, galbūt tokių, pradinukus palydėjusių į šį susitikimą, mokytojų, kaip Svetlana Kunauskienė, Ingrida Kazlauskienė, Dalia Stasiūnienė meilės savo profesijai dėka.

Antrasis susitikimas-pokalbis vyko su senjorais, Vievio TAU klausytojais, vyresnių klasių moksleiviais. Kalbėjomės apie gyvenimo energijos paieškos principus, energetinę dienotvarkę, apie knygas, kurias su autografais išsinešė kiekvienas panorėjęs tęsti neakyvaizdinį pokalbį, nukreipiantį į savo vidinį pasaulį.

To stebuklingo renginio aurą stiprino bibliotekos vaikų skyriaus vedėjos Renatos Simanavičienės rankos, širdis, giedra šypsena. Ačiū. Iki kitų susitikimų!

Susitikime su vaikais

Susitikime su senjorais ir vyresnių klasių moksleiviais

Romualdo Černeckio nuotraukos

Related posts