I.KŪRYBA # D.:FANTASTINĖ APYSAKA „IR TADA AŠ  SUGRĮŠIU“ XX # KITŲ AUTORIŲ („STRĖLĖS“) P.<240> 2024-07-09

I.KŪRYBA

KITŲ AUTORIŲ („STRĖLĖS“)

240

D.:FANTASTINĖ APYSAKA „IR TADA AŠ  SUGRĮŠIU“

XX

„STRĖLĖ“,  WWW.DIRST.LT                                      

2024-07-09

 KLAUSIMAI IR ATSAKYMAI

##

Rita tikėjosi pamatyti iš arti Mėnulį, bet nieko neįžiūrėjo.

„Mes skriejame kita trajektorija“, – paaiškino Liana.

Po kiek laiko kažkur toli ėmė mirgėti kometos, kurias mergaitė iki tolei buvo mačiusi tik paveiksliukuose. Žybčiojo ir mažyčių žvaigždučių kibirkštėlės.

„Kas tai?“

„Tai mažieji dangaus kūnai-asteroidai ir meteoritai“.

„O mes nesusidursime su jais?“

„Na, tai jau kaip pasiseks“. Amazonė tuos žodžius ištarė tokiu tonu, tarsi kalbėtų apie kasdienius, o ne apie lemtingus dalykus.

„Vieną kartą susidursi, o kitą – praskrisi sėkmingai“. Žinoma, nelengva kosmoso gyventojams.

Vėliau Liana paaiškino, kad „mes greitai įskrisime į asteroidų juostą, tai prieš penkis milijonus metų sprogusios planetos duženos“.

„O kodėl ji sprogo?“

„Ten, Ragunoje, gyveno blogi žmonės. Ir Raguna, taip vadinosi ta planeta, sprogo“.

„Bet nejaugi visi tos planetos žmonės buvo tokie blogi?“- nustebo Rita.

„Aišku, kad ne. Bet juk niekas jų neskaičiavo lyg viščiukų…Jūs, žemiečiai, manote, jog kiekvienas atsako tik už save, nes esate įpratinti nepripažinti kolektyvinės atsakomybės. Tai klaidinga., kadangi kiekvienas, kol gyvas, atsakingas už visą civilizaciją. tad skins tokius pačius vaisius. Ir nesvarbu, kas pasodino juos. Reikšminga gi tai, kad jie jau bręsta“.

„O mums negrės pavojus asteroidų zonoje?“

„Aišku, kad grės, Rita, bet mes imsimės šitokios gudrybės: visi „atsijungsime“, erdvėlaivis išsiskaidys į mikrodaleles ir atsikurs tik tada, kai būsime jau toli nuo pavojingos Saulės sistemos. Teleportacija. Jei ne ji, tai mūsų skrydis į Pirmtakų Planetą užtruktų tūkstantmečius“.

„Liana, tu pasakei – Pirmtakų Planeta?“

„Taip, Rita. Taip vadinasi mūsų planeta, gyvuojanti Sirijaus sistemoje. Iki jos devyni šviesmečiai. Mes – Ateities šviesos Pirmtakai. Taip paliepė Lariada – mūsų pirmoji karūnuotoji Princesė“.

„Pas jus yra princesių?“

„Taip, Rita. Mūsų planetai vadovauja Amazonės – stiprios, narsios ir visapusiškai išsilavinusios merginos. Pagrindinė Amazonė – Pirmtakų Princesė, koordinuoja jų veiklą bei strateguoja Pirmtakų Civilizacijos vystymąsi“.

(B. d.)

Related posts