I. KŪRYBA # KITŲ AUTORIŲ P. <107> „STRĖLĖ“ FANTASTINĖ APYSAKA „PASKUTINIS SUSITIKIMAS“ XIII DALIS ŠIRDIS TAIKINY # 2022-06-15

I. KŪRYBA

KITŲ AUTORIŲ

107

FANTASTINĖ APYSAKA

„STRĖLĖ“,  WWW.DIRST.LT                                      

2022-06-15

PASKUTINIS SUSITIKIMAS  XIII

ŠIRDIS TAIKINY

Vykdydama savo paskutiniąją misiją 2013-ųjų rudenį į Kanadą atvykusi operatyvinė Amazonė Rugilė toliau analizavo dvejų metų senumo įvykius.

Tada, 2011-siais, verkiančią ir klykiančią Samantą nugabeno į prieglaudą, o pačią Rugilę sulaikė. Paaiškėjo, kad josios „gimtoji“ slaptoji tarnyba jau ėmė ją įtarinėti „Medūzos Gorgonės“ agento Niko nužudymu.

Palikti pėdsakų Rugilė tikrai negalėjo. Visi įtarimai – blefas. O tai reiškia, kad ją paprasčiausiai ketina nužudyti. Kūną sudegins, o pelenus išbarstys kažkur virš Aliaskos kalnų.

Rugilė – „Džesika“ puikiai žinojo savo „kolegų“ darbo metodus. Kuo daugiau šalyje demokratijos, tuo klastingiau ir nuožmiau darbuojasi jos specialiosios tarnybos.

Amazonę nuvežė į policijos nuovadą. Naktį ji praleido drėgnoje kameroje, kurioje nebuvo nei šviesos, nei ventiliacijos.Kai išaušo rytas, ją įsodino į automobilį, užrakino ir pasuko į ten, kur Rugilė trejus metus tarnavo slaptojoje tarnyboje. Nuo policininkų ją skyrė metalinė pertvara (visa laimė!).

Kai automobilis paliko miesto teritoriją, Amazonė lazpistu išmušė durelių spyną ir iššoko iš visu greičiu lekiančios mašinos. Pakeleivingu automobiliu ji nuvažiavo į tą miestelį, kur jos laukė dvejiems metams išsinuomotas butas.

Tačiau kaip išlaisvinti Samantą?

Dabar ne laikas: tik vienas neatsargus judesys, ją sučiups ir daugiau nesiterliodami iš karto likviduos.

Atsidūrusi išsinuomotame bute, Rugilė pakeitė išvaizdą, o atsarginius dokumentus turėjo: dabar ji – Rusijos pilietė Irina Gromova.

Svarbiausia buvo išlaukti mėnesį – iki kontakto su Amazone-ryšininke.

Šiaip ne taip praslinko mėnuo. Kontaktas su ryšininke įvyko kitame Kanados gale, vieno viešbučio kavinėje. Operatyvinė Amazonė Rugilė viską papasakojo.

Išvados: Jos – operatyvinės Amazonės – misija nebaigta. Rugilė sau leido perteklinę veiksmų laisvę, tad visa tai dar bus įvertinta. Palikti Žemės iki specialaus Centro sprendimo negalima. Reikia išvažiuoti į kitą šalį ir ten tyliai išlaukti.

Rugilė („Irina Gromova“) nusprendė vykti į Rusiją.

(B. d.)

Related posts