I. KŪRYBA # KITŲ AUTORIŲ P.<137> „STRĖLĖ“ FANTASTINĖ APYSAKA „TEBŪNIE ŠVIESA TUNELIO TAMSOJE!“  IV DĖL KOKIŲ „BAISIŲ PRIEŽASČIŲ“ ATIMA VAIKUS? # 2022-08-03

I. KŪRYBA

KITŲ AUTORIŲ

137

FANTASTINĖ APYSAKA

„STRĖLĖ“,  WWW.DIRST.LT                                      

2022-08-03

TEBŪNIE ŠVIESA TUNELIO TAMSOJE!  IV

DĖL KOKIŲ „BAISIŲ PRIEŽASČIŲ“ ATIMA VAIKUS?

Pasak Irinos, tomis baisiomis jos gyvenimo dienomis įsigalėjo begalinis nepasitikėjimo bei nesusikalbėjimo periodas. Norvegijos globos tarnyba palaikė ją „nestabilia“, emociškai nepastovia“, ir negalinčia pasirūpinti savo vaikais.

„Kai iš manęs atiminėjo vaikus, aš pravirkau. Ir netgi tai vėliau suveikė prieš mane. Globos organams tai tapo dar vienu mano emocinio nestabilumo įrodymu,“ – pasakojo MPS dalyviams Irina.

Į seminaro dalyvių klausimą, už ką gi Norvegijoje iš tėvų atima vaikus, Irina papasakojo štai ką:

„Ir Norvegijoje, ir apskritai liberaliame pasaulyje tėvai telaikomi asmenimis, teikiančiais visuomenei naujosios kartos atgaminmo paslaugas. Ypatingai tai pasireiškia Norvegijoje.

Moteris pateikė kai kuriuos faktus, bylojusius apie tai, kuo gi Norvegijos „Barnevarn“ motyvuodavo savo sprendimą atimti vaikus iš tėvų.

Situacija 1. Motina sirgo raumenų liga. Dėl to ji negalėjo su vaiku žaisti smėlio dėžėje, o žiemą kartu slidinėti. Vaiką atėmė.

Situacija 2. Psichologas pamatė, jog motina blogai ruošia omletą ir labai storai pjausto duoną. Vaiką atėmė.

Situacija 3. Tėvai reikalavo, kad vaikas gerai mokytųsi. „Kol neatliksi užduočių, į lauką neisi“. Vaikas užsiožiavo, ėmė rėkti. Kaimynams pasiskundus vaiką atėmė.

Situacija 4. Pedagogai pranešė „Barnevarn“, kad vaikas yra nuolat uždaras, liūdnas, nelinkęs bendrauti. Mokosi jis labai gerai (tačiau ten šis faktas tik sustiprina įtarimus). Vaiką atėmė.

Situacija 5. Vaikas prasitarė, jog tėvai jam nepadeda valyti dantų. Vaiką atėmė“.

(B .d.)

Related posts