Tarptautiniame dziudo turnyre “Vaikų pasaulis 2019”

ROMUALDAS ČERNECKIS, www.dirst.lt 

Tarptautiniame dziudo turnyre “Vaikų pasaulis 2019” 

2019 – 06 – 09 

Birželio 8 – ąją Elektrėnų ledo rūmuose vyko tarptautinis dziudo turnyras. Tądien ten šurmuliavo vaikystė. 

Puikios įsimintinos vizualinės akimirkos

Ant tatamio savo jėgas išbandė 301 mažasis dziudo imtynininkas iš Estijos, Latvijos, Baltarusijos, Alytaus, Elektrėnų, Jonavos, Jurbarko r., Kaišiadorių, Kauno, Kauno r., Kėdainių, Palangos, Panevėžio, Pasvalio, Plungės, Trakų, Vilniaus, Utenos bei Ukmergės. 

Varžybas įdėmiai stebėjo Elektrėnų savivaldybės administracijos direktorius Gediminas Ratkevičius, vietos sporto centro vadovas Alfredas Vainauskas, dziudo imtynių propaguotojas veteranas Gintautas Akelis bei sveikatingumo ir  sporto klubo (SSK)”Draugystė” prezidentas Ernestas Griškus. 

Portalas www.dirst.lt vizualiai įsiminė daug šios sportinės šventės akimirkų. Štai kai kurios iš jų: 

Iš kairės G. Ratkevičius, A. Vainauskas ir G. Akelis 

Šurmulys 

Imasi  

Apdovanojimo akimirkos

Geriausi jaunųjų imtynininkų kovų rezultatai:

Geriausių rezultatų kovose ant tatamio pasiekę vaikai ir paaugliai:

U – 10, 2010 gimimo metai ir vyresni

*svorio kategorijoje iki 23 kg – Gilius Miciulevičius (I v., Trakai, treneris O. Čiursinas); Erikas Kvietkauskas (II vieta, Elektrėnai, K. Vitkauskas), Ignas Račkauskas (III v., Alytus. D. E. Cimbolai), Matas Olšauskas (III v. Kaunas, Ž. Antonovienė);

*sv. kat. iki 25 kgMantas Dobrovolskis (I v., Kaunas, Ž. Antonovienė, R. Šmitas), Gustas Miciulevičius (II v., Trakai, O. Čiursinas), Ostin Žusin (III v., Vilnius, S. Bazys), Ąžuolas Budrevičius (III v., Vilnius, R. Cvirka);

*sv. kat. iki 27 kg – Vladislav Šadrin (I v., Baltarusija), Timūr Karpov (II v. Baltarusija, N. Žukavec), Adomas Einikas (III v., Kauno klubas “Kario kelias”, M. Labalaukis), Dmitrijs Lielotko (III v., Latvija, V. Jaževičs);

*sv. kat. iki 30 kg – Dovydas Pileckas (I v. ,Alytus, D. E. Cimbolai), Deilas Teresa (II v., Alytus, Z. Vencevičius), Einoras Cibulskas (III v. Kauno klubas“Budoka“, K. Bauža, I. Cibulskas), Pijus Pranevičius (III v., Kėdainiai, E. Butkevičiūtė);

*sv. kat. iki 34 kgKipras Vainiušis (I v., Alytus, D. E. Cimbolai), Augustinas Borusas (II v., Vilnius, R. Cvirka), Amir Alikšanov (III v., Estija), Vilius Girdenis (III v., Ukmergė, A. Sakas);

*sv. kat. iki 38 kg – Farids Tagijevs (I v., Latvija, V. Jaževičs), Reinas Slavinskas (II v., Kauno klubas “Budoka”, M. Jakubavičius, K. Bauža), Arturs Kolčs (III v., Latvija, V. Jaževičs), Kiril Žarikov (III v., Vilnius, R. Chačaturov);

*sv. kat. iki 42 kg – Rokas Leikus (I v., Panevėžys, V. Klimašauskas), Jokūbas Šidlauskas (II v., Kauno klubas “Budoka”, M. Jakubavičius, K. Bauža), Ignas Meškinis (III v. Panevėžys, R. Balta, K. Trumpis), Nikita Abramov (III v., Vilnius, A. Techov);

*sv. kat. iki 46 kg – Kajus Charenka (I v., Panevėžys, R. Balta, K. Trumpis), Justinas Veiveris (II v., Kauno klubas „Budoka“, K. Bauža, L. Cibulskas), Ainas Vadioklis (III v., Ukmergė, A. Sakas);

*sv. kat. virš 46 kg – Kipras Pikauskas (I v., Ukmergė, A. Sakas), Rokas Vaičikonis (II v., Panevėžys, R. Balta, K. Trumpis).

U – 12, 2008 – 2009 gimimo metai

*sv. kat. iki 27 kg – Rimvydas Giniūnas (I v., Kauno klubas „Kario kelias“, M. Labalaukis), Pavel Rockin (II v. Vilnius, S. Bazys), Martynas Aukštuolis (III v., Ukmergė, E. Simonaitis), Matas Žukauskas (III v. Vilnius, S. Vetrova);

*sv. kat. iki 30 kg – Lukas Savickis (I v., Vilnius, S. Vetrova), Laurynas Brigadierius (II v., Jurbarko r., V. Paukštis), Vladimir Kulinčenko (III v. Latvija, V. Jaževičs), Ruslan Bandurin (III v. Baltarusija, N. Žukavec);

*sv. kat. iki 34 kg – Deividas Barzdaitis (I v., Jurbarko r., V. Paukštis), Dilan Trukšin (II v., Vilnius, S. Bazys), Danila Smirnovas (III v. Kauno r., V. Budginas, V. Kavaliauskas), Kipras Buteikis (II v., Ukmergė, A. Sakas);

*sv. kat. iki 38 kg – Dangiras Mikonis (I v. Kauno klubas „Budoka“, M. Jakubavičius, K. Bauža), Jonas Saulėnas (II v., Kaunas, D. Novikienė), Ivan Hlinskij (III v., Baltarusija), Arijus Augūnas (III v., Ukmergė, A. Sakas);

*sv. kat. iki 42 kg – Adris Jakubauskas (I v., Alytus, D. E. Cimbolai), Skomantas Urbonas (II v., Vilnius, R. Cvirka), Rokas Mickieliūnas (III v., Pasvalys, D. Arbatavičiūtė), David Supašunov (III v. Vilnius, A. Techov);

*sv. kat. iki 46 kg – Titas Nedziskas (I v., Alytus, D. E. Cimbolai), Marko Chatkevičius (II v., Alytus, D. E. Cimbolai), Žygimantas Dičpetris (III v., Kauno r., R. Pocius), Šarūnas Belskas (III v., Kauno klubas „Budoka“, M. Jakubavičius, K. Bauža);

*sv. kat. iki 50 kg – Majus Genys (I v., Vilnius, S. Vetrova), Dovydas Gvildys (II v., Ukmergė, A. Sakas), Mantas Mikutaitis (III v., Kauno r., R. Steponaitytė), Nojus Damijonaitis (III v., Kaunas, Ž. Antonovienė);

*sv. kat. iki 55 kg – Michail Dubickij (I v., Vilnius, A. Techov), Nojus Černauskas (II v., Kaunas, R. Šmitas), Eimantas Liobikas (III v., Panevėžys, R. Balta, K. Trumpis), Arnas Grebliauskas (III v., Kauno klubas „Budoka“, M. Jakubavičius, K. Bauža);

*sv. kat. iki 60 kg – Jegor Kulyjev (I v., Baltarusija, N. Žukavec), Alan Šilak (II v., Vilnius, S. Bazys), Kajus Daučiūnas (III v., Kaunas, Ž. Antonovienė), Rokas Navikas (III v., Alytus, Z. Vencevičius);

Sv. kat. Virš 60 kg – Artiom Kovtšiuk (I v., Baltarusija, N. Žukaviec), Patrikas Taura (II v., Panevėžys, M. Klimašauskas), Ernestas Garliauskas (III v., Alytus, Z. Vencevičius), Tadas Šilkaitis (III v., Kauno r., R. Pocius);

U – 14, 2006 – 2007 gimimo metai

*sv. kat. iki 34 kg – Mantas Ivanovas (I v., Kaunas, D. Novikovienė, Raman Bandurin (II v., Baltarusija, N. Žukavec), Nikita Grochotov (III v., Vilnius, R. Chačaturov), Ignas Šimkus (III v., Kėdainiai, A. Pocevičius);

*sv. kat. iki 38 kg – Simas Polikevičius (I v., Vilnius, S. Vetrova), Rokas Sabonis (II v., Elektrėnai, M. Bačkovė, R. Žemaitaitis), Ugnius Švoba (III v., Plungė, A. Kasteckas), Raidas Gvazdauskas (III v., Elektrėnai, K. Vitkauskas

*sv. kat. Iki 42 kg – Michail Šur (I v., Estija), Artūr Bojarovič (II v., Vilnius, S. Bazys), Daniil Semuškin (III v., Baltarusija), Nikita Guščenko( III v., Vilnius, S. Bazys);

*sv. kat. Iki 46 kg – Mantas Ruckis (I v., Kauno klubas „Budoka“, M. Jakubavičius, K. Bauža), Linas Baltrėnas (II v., Kauno r., R. Pocius), Deividas Jovsa (III v., Vilnius, S. Vetrova), Vilhelmas Ramanauskas (III v., Elektrėnai, M. Bačkovė, R. Žemaitaitis);

*sv. kat. iki 50 kg – Girius Kulevičius (I v., Elektrėnai, M. Bačkovė, R. Žemaitaitis), Tajus Genevičius (II v., Kaunas, R. Šmitas), Airingas Genevičius (III v., Kaunas, R. Šmitas), Benjaminas Vardidzė (III v., Vilnius, R. Cvirka);

*sv. kat. iki 55 kg – Vygirdas Narkus (I v., Plungė, R. Zimkus), Vilius Zaleckas (II v., Vilnius, A. Mečkovskis), Lukas Kybartas (III v., Elektrėnai, M. Bačkovė, R. Žemaitaitis), Alanas Pelivanov (III v., Jonava, A. Bankauskas);

*sv. kat. iki 60 kg – Artiom Titšenko (I v., Estija), Adas Stefanovič (II v., Elektrėnai, M. Bačkovė, R. Žemaitaitis), Daniil Audzevič (III v., Baltarusija), Daniel Grablevskij (III v., Vilnius, S. Bazys);

*sv. kat. iki 66 kg – Aleksas Rinkiavičius (I v., Pasvalys, D. Arbatavičiūtė);

*sv. kat. virš 66 kg – Dzianis Aliaškevič (I v., Baltarusija, N. Žukavec), Gytis Valentukonis (II v., Kaunas, D. Novikovienė), Titas Masteika, (III v., Kaunas, J. Imenickas), Rokas Rapkevičius (III v., Panevėžys, R. Balta, K. Trumpis);

U – 16, 2004 – 2005 gimimo metai

*sv. kat. iki 42 kg  – Gytis Račkauskas (I v., Alytus, D. E. Cimbolai), Denis Šabanov II v., Latvija, V. Jaževičs);

*sv. kat. iki 46 kg – Maksim Šestakov (I v., Latvija, V. Jaževičs), Edgar Zolotariov (II v., Vilnius, S. Bazys);

*sv. kat. iki 50 kg – Klaidas Pulauskas (I v., Elektrėnai, M. Bočkovė, R. Žemaitaitis), Arlandas Tamošaitis (II v., Ukmergė, A. Sakas), Pijus Maldonis (III v., Alytus, D. E. Cimbolai), Povilas Šlapkauskas (III v., Kauno r., R. Steponaitytė);

*sv. kat. iki 55 kg – Maksimiljan Učkuronis (I v., Vilnius, S. Bazys), Artiom Halamaka (II v. Baltarusija, N. Žukavec), Vladislav Kšonskij (III v., Baltarusija), Benas Žindulis (III v., Panevėžys, R. Balta, K. Trumpis);

*sv. kat. iki 60 kg – Ivan Mišalov (I v., Latvija, V. Ševkov), Titas Kalina (II v., Kėdainiai, A. Pocevičius), Patrik Ancevič (III v., Vilnius, S. Bazys), Ernestas Snudaitis (III v., Panevėžys, R. Balta, K. Trumpis);

*sv. kat. iki 66 kg – David Krmojan (I v., Vilnius,A. Techov), David Ancevič (II v., Vilnius, S. Bazys), Vladislav Kšatskevič (III v., Baltarusija), Ivan Lukašov (III v., N. Žukavec);

*sv. kat. iki 73 kg – Nikita Rinkiavičius (I v., Pasvalys, D. Arbatavičiūtė), Algirdas Žulys (II v., Vilnius, A. Techov), Pijus Bilius (III v., Alytus, D. E. Cimbolai), Dominik Katkovskij (III v., Vilnius, S. Vetrova);

* sv. kat. iki 81 kg – Lukas Lelevičius (I v., Pasvalys, D. Arbatavičiūtė), Robertas Starčiak – Jankauskas (II v., Latvija, V. Jaževičs);

*sv. kat. virš 81 kg – Aleksandr Bubnov (I v., Latvija, V. Jaževičs), Denis Maksimov (II v., Vilnius, S. Bazys), Rapolas Kamaitis (III v., Alytus, Z. Vencevičius).

Geriausiuosius apdovanojo Elektrėnų savivaldybės administracijos direktorius G. Ratkevičius ir vietos SSK prezidentas E.  Griškus.

Related posts